SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sihaja/blog/redukcja tłuszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Witam

Obli, po serii masazu zakwasy jakby sie zmniejszyły, ale ciągle są, przez to tochę obawiam się dzisiejszego treningu na siłce.. Zobaczymy, relacje zdam po

Meradziękuję. Mam nadzieje, że 1 kwietnia obwody też będą mniejsze

Dzisiejsze Żarcie
1. Owsiane + białko
Thyrotherm
TRENING 2
2. Gryczana 50gr + cyc 150gr + szpinak 100gr
3. Panga 150gr + szpinak 100gr
4. Serek wiejski light + papryka
5. Białko

Hehe, białko BSN znika w zaskakującym tempie!! Buuu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782


Wklejam dwie fotki posiłków. Różowa papka to przedtreningowy, białko plus owsiane. Drugi posiłek to potreningowy - cyc, szpinak i gryczana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782


Potreningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
W kwestii TRENINGU.

Jestem już po. Wszystko fajnie - 10min rozgrzewki na bieżni, siłowy numer 2, 30 bieżni i 20 rowerka.. ale, co do przysiadów to robię je na suwnicy. Dziś już było lepiej, tylko ma pytanie - po tych przysiadach bolą mnie mięśnie ud, ale z przodu, z tyłu nie czuję żadnej pracy (w sensie ćwiczenie jakby w ogóle nie dotyczyło pupy) hmmm... Tak ma być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Obli Ci zaraz wyjaśni co kiedy pracuje. Tu zależy od głębokości przysiadu i techniki trochę.
A ja gratuluję ładniutkiego spadeczku

BTW W wolnych chwilach poprzegladaj atlas kulturystyczny, tam są "żywe" obrazki jak wykonywać ćwiczenia

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Madudziękuję

Właśnie chyba robię źle te przysiady Na inne partie mięśni.. Atlas już dodałam do ulubionych zakładek i powoli przeglądam, dzięki za info Dobra sprawa z tym atlasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Atlas jest genialny Poczytuję na okrągło

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Sihaja, ja dzięki wcześniejszej "aerobikowej karierze" wyrobiłam sobie nawyk napinania na maksa pośladków, kiedy podczas robienia przysiadów jestem na górze. A schodząc na dół wypinam mocno tyłek do tyłu. Dzięki temu czuję pracę pośladków, mniej ud.
Taki przysiad to tzw. 'squat':
http://www.fit.pl/eksperci/squat_jedno_cwiczenie_wiele_mozliwosci,148,9,9,1165,1168,1265,3744,0.html

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2008-03-17 14:49:28

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Meraspoko, chyba już wiem co źle robię. Trzymając gryf na ramionach stoję tak jakby przed nim a nie pod nim, stąd aktywne inne grupy mięśni. Nie wiem czemu instruktor pokazał mi tą wersję, skoro prosiłam o trening dla pośladków i tylnej części ud. Git, że już wiem co i jak. Wypróbuje i dam znać jak poszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
He he tu tez ta dyskusja. A wlasnie dziewczyny wytlumaczenie w linku podanym przez Mere, jest nie do konca pelne i wprowadza pewnien blad. Tak wykonywac przysiad sobie mozna z malym obciazeniem, a z duzym "nieprzekraczanie lini srodka stopy" jest niemozliwe z ciezarem na plecach.
U Patki wkleilam rysunek roznego wychylenia tylka i kolan wzgledem stop w zaleznosci od ustawienia stop.
Wazne jest zaczynac ruch od tylka w tyl, , jakbys siadala pozniej juz leci odruchowo z wychyleniem tulowia do przodu, byle prosto utrzymac plecy i z powrotem wracamy znow tylkiem.

Sihaja, co masz z tymi plecami nie tak?

Sihaja na hack maszynie to co bardziej pracuje jest uzaleznione od ustawienia stop. Nie ma "prawidlowego ustawienia stop"
Jak ustawisz w gornej czesci podstawy pracuje dwuglowy i pupa, jak w dolnej to czworoglowy, jak dasz na srodku w rozkroku nogi pracuje przywodziciele, jak na srodku razem to znow najbardziej czworoglowy.

aaa, z gryfem na suwnicy, to ci pokazal dobrze, tam narzuca ruch juz sama maszyna, nie masz stac pod gryfem, bo gryf lezy na ramionach lekko z tylu...

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-03-17 15:09:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na smithie robia cioty

Następny temat

Plan do oceny i ew. poprawki

WHEY premium