SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sihaja/blog/redukcja tłuszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Obliques, jesteś boska! Dzięki za te wszystkie informacje Ja to w sumie zielona jestem, ale ciągle czytam i się dokształcam

Dziś zwiększe ciężar na nogi, skrzętnie zanotuje ile było kg.
A co do aerobów, to przez ten miesiąc pobawie sie stepperem i na nim będę biła swoje rekordy, ale obiecuje, że od nowego treningu zastosuje technike 15min maxa wysiłku Teraz padłabym pewnie po 15 sekundach, he he he

Zła wiadomość na koniec, waga - 72.6kg.. Grrr...
I w dalszym ciągu czekam na białko!

A tak w ogóle Obliques, to co sądzisz o spalaczach przed treningiem typu thyroterm PN?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sihaja, co ty sie tak ta waga przejmujesz? Powinnas sie cieszyc, ze miesnie reaguja tak jak powinny. Nie waga jest wyznacznikiem estetyki sylwetki, a obwody i %BF

BTW- Jakbys poczula sie na moim miejscu, kiedy waga po powrocie do treningow skoczyla mi o 10 kg? Ja skakalam z radosci, choc wg wytycznych z pisemek dla anemicznych kobiet lansujacych sylwetke a'la kosciotrup powinnam sie chyba pociac

A swoja droga- gratuluje szybkich postepow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Dzięki Martucca, kochana jestes Wiesz, ja sie staram nie martwić, tylko wkurza mnie fakt, że jeszcze w czerwcu tego roku ważyłam 67kg! Zapuściłam sie strasznie i mnie to wkurza. Jestem po prostu zła na siebie. Ot co.

Skąd Ci się wzięło to 10kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bylam chora i tak mnie wyniszczylo, ze zeszlam z waga do 38 kg Na szczescie istnieje cos takiego jak pamiec miesniowa i po powrocie na silownie zaczelam szybko przybierac na wadze. I bynajmniej po nabraniu takiej masy nie wygladalam grubo (teraz sie to zmienia, ale z innej przyczyny ), a raczej szczuplo i zdrowo. Wiec waga sie absolutnie nie kieruj, tylko np. raz w tygodniu rob pomiary obwodow: pas, brzuch, biodra, udo, itd. Tak najlepiej bedziesz mogla sledzic swoje postepy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Martucca dobrze prawi
Sihaja wiesz ja nigdy spalaczy nie bralam, w sumie jak sie czyta wypowiedzi ludzi to , badzmy szczerzy, spalacze dzialaja w bardzo malym zakresie. Majac diete i odchudzajac sie nie zauwazysz roznicy w normalnych warunkach biorac spalacz i go nie biorac. Spalacze zaczynaja miec sens jezeli osiagnelas w odchudzaniu wszystko co moglas normalnymi srodkami i brakuje ci tych paru kg do szczescia wiec wtedy dodajesz spalacz i jeszcze co nieco wycisniesz.
Badz cierpliwa efekty przychodzace wolno sa trwalszymi efektami niz uzyskanymi szybko, przeciez dopiero zaczelas, obserwuj swoj organizm , zobacz co sie dzieje, jak reaguje na diete na obnizenie kalorii. Pamietaj jednak, ze miesnie waza wiecej niz tluszcz, dlatego zmierz sobie ten poziom tluszczu w jakiejs aptece, lub na silowni nawet na specjalnej wadze i to kontroluj powiem ci ze ja niezmieniajac wagi w ciagu 3 miesiecy zrzucilam 4% tluszczu i potracilam duzo na obwodach. Tak sie chudnie cwiczac, zrzucasz tluszcz nie miesnie wiec waga przestaje oddawac stan adekwatny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Wiem, że macie racje babeczki, także będę się mierzyła i przestaje panikować Martucca, gratuluje przybierania na wadze z 'tego' powodu

Powiem szczerze, że jeśli tak dalej będzie mi szło jak do tej pory, to mam szanse ładnie wyglądać na sylwestra, jest to pocieszające

Dziś kolejny rekord na siłce - stepper 25min - 318kcal - dosłownie się ze mnie lało!!! Potem wlazłam jeszcze na 10 min na bieżnie

Generalnie jestem zadowolona, w poniedziałek sie pomierzę i zdam relacje. Mam już białko BSN Od dzisiaj w użytku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sihaja, dzieki

Ja ci tu ostro kibicuje . Ale przed Sylwestrem musisz wrzucic foty w swojej sexy kreacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Martucca, sexi kreakcja, he he he Nie to żebym nie chciała, cel jest

Wczoraj na treningu szło mi całkiem ok, zrobilam wszystkie ćwiczonka. Dziś już też po siłowni. Dołożyłam dzisiaj cieżarów na paru maszynach, dokładnie rozpisze to w poniedziałek. Jeszcze dwa tygodnie tego treningu i proszę instruktora o nową rozpiskę z większą ilością ćwiczeń

Dieta dziś dziwnie.

- dwa chlebki wasa, plastry szynki z piersi kurzej, pomidor, sałata
TRENING
- banan + koktajl białkowy
- baton proteinowy, garść migdałów
- dwie wasy tak jak rano
- serek wiejski

Tragedia z tą dietą. Zero zdrowych tłuszczy, za mało węgli. Wiem wiem, ale naprawdę się staram.

Rano biorę omegę-3, żeby nie było już tak tragicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ci tak dieta kuleje? Nie masz czasu zeby ulozyc/przygotowac jedzenie?

A z ta kreacja to ja na powaznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Hm... Raczej nie mam koncepcji, potrzebowałabym konkretnie co o której i ile mogę zjeść. Chyba sciągne sobie plan z 10 zasad i bede wymyslac. Nie wiem tez ile to jest np. 50g ryzu, bo wegle wazy sie po ugotowaniu. No i suma sumarum jem 'na oko' albo tak jak widac :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na smithie robia cioty

Następny temat

Plan do oceny i ew. poprawki

WHEY premium