SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sihaja/blog/redukcja tłuszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Obliok, ten trening mi się naprawdę podobał i czułam, że pracują mi w końcu mięśnie nóg Przysiady na suwnicy są wypaśne, miałam nawet grono kibiców wokół, a każdy chciał pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Kolejny dzień walki

Dziś waga łaskawa, pokazała 70,4kg czyli w sumie w dwa tygodnie -2.9kg Fajnie, jadę dalej z tym koksem

Dziś trening numer 1.

Żarło:
1. owsiane + białko
TRENING
2. cyc + brokuły,cukinia + ryż
3. tuna + warzywa
4. wiejski + oliwa + migdały
5. białko

Miłego weekendu życzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
I już po treningu. Fajnie mi triceps pracował, widziałam w lustrze Zakwasy po wczorajszych przysiadach mega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
swietnie ze sprawia co to radosc Przyjemny masochizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Ja myślę, że to już uzależnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Niedziela - dzień beztreningowy. Mam wciąż takie zakwasy w udach, że i tak nie dałabym rady dzisiaj na siłce. Grrr...

W ogóle w przyszłym tygodniu będą tylko trzy treningi plus basen Mam też nadzieję, że w święta będę się trzymała... ehhh..

Żarcie na dziś
1. Sałatka - tuńczyk wsw, jajko, warzywa, oliwa
2. Cyc + szparagowa
3. Cyc + pomidory + papryka
4. Twaróg + cynamon
5. Białko

Mam nadzieję, że zakwasiory do jutra będą gone. Bo ledwo siadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Zakwasy daja przynajmniej uczucie, ze sie te miesnie posiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
He he Oblija rozumiem, że zakwasy mam jeden dzień, ale dziś jest już drugi, a ból jak był tak jest. Wczoraj na treningu nawet nie tknęłam tej grupy mięśniowej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
O nie.. zakwasy najgorsze to sie ma, najczesciej, 2 dnia, i pozniej wolno przechodza, pomasuj sobie, porob cieple prysznice, to pomoze, no i rozruszanie tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Gratuluję ładnego spadku wagi

A nie mówiłam, że przysiady to rewelacyjne ćwiczenie pod każdym względem???

Meraviglia!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na smithie robia cioty

Następny temat

Plan do oceny i ew. poprawki

WHEY premium