SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sihaja/blog/redukcja tłuszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Sihaja ty mi przypomnij jak bedziesz do konca tygodni sie zblizac z planem na brzuch to ciag dalszy napisze Jak potrzebujesz -oczywiscie



To ja sie juz przestaje tak bawic, wszytskie kobiety do dzialu testow uciekaja, i kto tu zostanie?!

GRATULACJE SIHAJA

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-05-06 08:45:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Witam Dzięki Obli! Strasznie się cieszę, że będę brała udział w teście, to dla mnie ogromna motywacja i dam z siebie wszystko. Nie muszę mówić, który trening będę wtedy robiła Zatem nowy cykl zacznę wraz z Testem, a zanim to nastąpi jadę jeszcze starym systemem jeśli chodzi o suple i dietę.
BARDZO dziękuję wszystkim za ciepłe słowa i pochlebne opinie co do moich nowych fotek. Jeszcze jest o co powalczyć, także nie siadam na laurach, bez obaw Wasze wypowiedzi sprawiają, że dostaję wielkiej motywacji i bardzo się cieszę, że mam tutaj tyle osób, które mi kibicują. Dziękuję!


A teraz zaległy wpis z 5 MAJA


TRENING
Wczoraj ruszyłam z treningiem by Obli

I. Nogi
1. przysiad 3x 8-12 w dalszym ciągu gryf
2. wypady 3x15 po 3kg
3. przywodziciel na maszynie 3x 8-12 30kg
4. MC prostych nogach(z obciazeniem) tego nie robiłam jeszcze
5. uginanie nog lezac 3x 8-12 15kg
6. wznosy lydek 3x ma maksa bez obciazenia


DIETA
1. Owies + białko
TRENING


2. Cyc + pomidor (nie było czasu na węgle)
3. Cyc + warzywa
4. Kawałek fety light + plasterki sopockiej + oliwki ( z d.. ten posiłek, ale miałam ciśnienie na takie żarcie)

No i koniec. Lipa straszna wczoraj była, szkoda gadać. Dziś poprawa. Zaraz lecę na same aeroby.

DIETA 6 Maja

1. Owies + białko
Aeroby

2. Cyc + warzywa
3. Omlet 3+1 (pewnie z pomidorem i oliwkami, oby sie trzymał)
4. Tuna wsw + warzywa + oliwa
5. białko na wodzie na noc

Miłego dzionka


Zmieniony przez - sihaja82 w dniu 2008-05-06 09:23:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Obli co do brzucha to mi sie plan rozmył w zeszłym tygodniu. Zacznę raz jeszcze od początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Od poczatku nie musisz, zacznij gdzie skonczylas, przeciez ci sila brzucha nie spadla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Też tak myślę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A i sobie przypomnialam. Jak bedziesz chciala zwiekszyc intensywnosc to mozesz po pierwszej i drugiej serii pedalowac 1,5 minuty w ramach "odpoczynku" - baaaardzo intensywny sie wtedy trening robi Z tym, ze sadze, ze na ewentualny aerobik po, nie bedziesz miala wtedy sily.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Oblinie dam rady z tym pedałowaniem, wczorajszy trening był dla mnie w sam raz Jak poczuje, że mam siłę na jeszcze to zacznę tak jak radzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
I dzisiejszy trening:

40min bieżnia interwały
20min rower

W sumie około 550kcal spalonych. Jest ok. Ćwiczyło mi się dobrze, bardzo miękko jechało na rowerku Czułam pracę nóg i pupy

Zdjęcia potreningowego - cyc + sałata, pomidor, troszku oliwek i szczypior. Jako że dziś bez treningu siłowego, do potreningowego nie daję węgli złożonych.





Zmieniony przez - sihaja82 w dniu 2008-05-06 12:54:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Przecież to na jedno kłapnięcie moją paszczęką jest! To ja się nie dziwię, że tak Ci lecą waga i obwody...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Shihaja nooo....teraz to już z górki..gratulki
Kiedy zaczynacie?
Jakieś hasła motywacyjne na TESTY by się przydały, bo wszyscy się przeprowadzają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na smithie robia cioty

Następny temat

Plan do oceny i ew. poprawki

WHEY premium