SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sihaja/blog/redukcja tłuszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
KingWIEM
Cały czas nie mogę uwierzyć, że jak dobrze nakręcisz organizm to on może palić tłuszczyk jeszcze długo po treningu... Głupota amatora

A tak w ogóle majowe podsumowanie mnie goni. Ciekawam jestem wymiarów swych... cały miesiąc centymetr i waga poszły w odstawkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Sihaja jak robisz codziennie to nie da sie tak, ja bym ci wtedy proponowala split codziennie inna grupa. Bo tak sie szybko zajedziesz, checesz by trening dal ci w kosc ale tak nie da sie codziennie, miesnie potrzebuja regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Oblico w takim razie proponujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Grr.. No i mnie dopadły. Wielkie zakwasy mięśni:
- pośladkowego
- czworogłowego (tu tragedia)
- i w dolnym odcinku kręgosłupa

Ciekawe czy rozruszam świniaki na siłce. Dziś mam w planach 60 minut samych aerobów, plus do tego basen po południu. Czuje, że będzie ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
HA HA HA, nareszcie

Dasz radę

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Mera MIAŁAŚ RACJĘ (ale ja nigdy nie wątpiłam w to, że jej nie masz )

Cudowne uczucie zakwasów w dupci, jestem z siebie dumna A przysiady będą już stałym elementem mojego treningu.

EDIT: Jak do wieczora nic już nie napiszę, to niech ktoś łaskawie zacznie mnie szukać. Może będę leżała gdzieś na drodze pomiędzy moim domem a siłką

Zmieniony przez - sihaja82 w dniu 2008-04-25 10:15:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale ja również dziś cierpię, chyba dobiło mnie wczorajsze bieganie.

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Mera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Noo...te zakwasssy...a jeszcze lepiej jak na trening idzie się z nimi i w czasie rozgrzewania ból przechodziA niby w naturze nic nie ginie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Sihaja a co by bardziej ci odpowiadalo?
Podzial trzydniowy, powiedzmy ze to wygladaloby tak (dni oczywiscie przykladowe):
poniedzialek plecy biceps brzuch
wtorek ~1h aerobiku
sroda nogi, barki
czwartek ~1h aerobiku
piatek klatka, triceps brzuch
sobota ~1h aerobiku
wolne
Czy chcesz miec kazdego dnia cos z silowych powiedzmy w rodzaju:
poniedzialek plecy, tyl barkow, brzuch +30min aerobow
wtorek czworglowe, przywodziciele, lydka +30min aerobow
sroda klatak i barki
czwartek ~1h aerobow
piatek posladki dwoglowe odwodziciele +30min aerobow
sobota rece, brzuch + ~1h aerobow
niedziela wolne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na smithie robia cioty

Następny temat

Plan do oceny i ew. poprawki

WHEY premium