SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sihaja/blog/redukcja tłuszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Merano to zapraszam do mnie na obiadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Hello

Dziś wstałam rano z zamiarem pójścia na siłkę, ale niestety nie wyrobię i pozwalam sobie na dzień beztreningowy w ramach odpoczynku i regeneracji

Szama na dziś:
1. Owsiane + białko
2. Seler dwie łodygi (nie mogłam się oprzeć )
3. cyc + brukselka
4. Tuna + papryka + oliwa + orzechy włoskie
5. Twaróg

Dziś też wpadnie mi wino wytrawne wieczorem, wszystko w imię porządnej redukcji i palenia tłuszczu

W sobotę sprawozdanie, trzymajcie kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Posiłek 2 - wiem, że nie ma białka, ale traktuje to jako małą przekąskę, więc w sumie to nie powinien być posiłek.. zamotałam trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Łeee, takiego selera to nie licz w ogóle

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Meranie liczę, nie wiem czemu zrobiłam dla niego osobny punkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Nie mogłaś się oprzeć

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782


Na dzień dobry dzisiejszy posiłek potreningowy:
cyc + brukselka + cukinia + makaron pełne ziarno, wszystko skropione świeżą cytryną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
A teraz do rzeczy: TRENING

Dziś zrobiłam II według wskazówek Obli i ten trening wymiata. Od kiedy ćwiczę to dopiero po raz pierwszy czuję, że moje nogi naprawdę wykonały kawał solidnej roboty Ledwo zdołałam zakończyć całość aerobami.

Zaczęłam od bieżni 10 minut, a dalej piszę co nastąpiło:
1. Przyciąganie drążka na górnym wyciągu do klatki piersiowej 1x15 20kg, 3x15 po 25kg
2. Wiosłowanie na wyciągu dolnym 3x15 po 20kg
3. Przysiady na suwnicy, sam gryf2x10 - wymiękam
5. Suwnica 2x15 40kg
6. Unoszenie nogi do tyłu stojąc (nowe ćwiczenie od instruktora) 3x15 20kg na nogę
7. Obwodzenie i przywodzenie po 3x20 45kg
8. Uginanie podudzi na maszynie leżąc 3x15 15kg ledwo ledwo

Na dobicie 10 minut rowerka + 20 minut bieżni.

Uff... to się działo

Żarcie
1. Owsiane + białko

TRENING II

2. Cyc + brukselka,cukinia,pomidor + makaron PZ
3. Cyc + cukinia
4. Mintaj + pomidor + oliwa + migdały
5. Twaróg

I to wsio

Jutro hopsa na wagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Obliten trening II nie jest identyczny z tym co mi zaproponowałaś, z tego względu iż moje plecy nie nadają się do martwego ciągu Czy to co napisałam jest ok? Na pupę dodałam jeszcze jedno ćwiczenie na maszynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ok, może być i tak Tak mysle, ze to uginanie nóg lezac nie musisz już robić 3 serii to jest, poniekąd, dubel ćwiczenia co zaproponował ci trener, te same mięśnie pracują, daj je obok siebie.
Moze pierw uginanie nog lezac, a później jeszcze dwie serie odwodzenia nogi do tylu stojąc na dobicie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na smithie robia cioty

Następny temat

Plan do oceny i ew. poprawki

WHEY premium