SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sihaja/blog/redukcja tłuszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
OBLIwiem o tym i strasznie sie cieszę, że dziewczyny idą jak burza U mnie jest tak, że jak przychodze po 10 - 14 godzinach z pracy to już mi się nie chce iść na siłkę. Nie chcę sie usprawiedliwiać, piszę to raczej z żalu, ponieważ lubię uprawiać sporty i strasznie mi siłki brakuje. A od przyszłego tygodnia będzie lepiej, bo się zwolniłam i zaczynam robić coś innego, będę miała więcej czasu zadbać o siebie porządnie.

Dziś idę na siłownię na bank, także się cieszę Chciałabym tylko, żeby te moje treningi były bardziej systematyczne, ot co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Zadatki na modelkę, to sie uśmiałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Waga na dziś 73.3 kg
Tylko się załamać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Dzisiejsze meniu:

- białko 30gr + owsiane 30gr
- jajko na twardo + sałata, kiełki soi, pomidor
- brokuł, panga duszona, ryż (ryżu 50gr)
- białko 30gr plus 30gr ryżu

Ryż dziki, naturalny.

Dziś dzień wolny od treningu

Eh.. walczę dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A teraz z czasem lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Tak obli

Czuję się tak, jakbym zaczynała wszystko od początku, no trudno. Zawaliłam Jedyne pocieszenie w tym, że ciągle tu jestem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No fakt, nie da sie ukryc, ze jestes tym samym miejscu co na poczatku, ale czas jest wiec trzeba wykorzystac na maksa, jak sie da wcisnac to dodaj choc raz aeroby, choćby to mial byc tylko szybki spacer rano w niedziele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Wiesz co Oblipo prostu należy mi sie ostre lańsko i spojrzenie prawdzie w oczy: problem nie zniknie, póki nie wezmę się ostro do roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
A tak off topic, czy ktoś mógłby mi podesłać dziennik posiłków? Próbuje zainstalować ze stronki, ale nie mogę otworzyć pliku.
Ślicznie dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
podeślij mi jakiś swój e-mail, bo mam niespakowany i może na tę skrzynkę tutejszą nie przejść...

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na smithie robia cioty

Następny temat

Plan do oceny i ew. poprawki

WHEY premium