SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sihaja/blog/redukcja tłuszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Obli - zazdroszczę Ci. Dla mnie te dni to masakra, ból brzucha na co najmniej dwie tabletki przeciwbólowe

BTW. Zła jestem, trzeci dzień bez treningu. Zostaje mi tylko jutro i w środę i potem 4 dni regeneracji.
Zastanawiam się nad jakimiś spalaczami, tak, żeby zaczynając cykl zacząc też brać suple regularnie przez 6 tyg, tak jak Madu to robi z TSE. Trening nowy już mam (dzięki Obli) dieta jest też ok, więc co tu jeszcze zrobić, aby było lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Hmmm... Czy Ty jesteś na redukcji???!!! Z twarzy wyglądasz na lekką niedowagę...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
radosuafstrona 30 Ci wszystko wytłumaczy
redukcja jak się patrzy, niedowaga? chyba w palcach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
No dobra, zwracam honor .

Hmmmmm... nietypowa sylwetka .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
hmm.. co rozumiesz przez "nietypowa"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Chuda buźka (całkiem ładna zresztą), chude rączki a w strefach kobiecych "magazyn energii" .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Magazyn tłuszczu do spalenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Raduś, bo kobiety tak mają niestety Zapytaj Obli to Ci powie, ze ja też z buzi to anorektyk, a z dupy tłuścioch i co na to poradzić?
Sihaja, wybacz brzydkie wyrazy

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Nie wszystkie kobiety.
Ja jestem pyza. Byłam i pewnie zawsze będę

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Maduwybaczam, ale żeby mi to było pierwszy i ostatni raz
Ja ręce rzeczywiście mam chude, najgorzej z boczkami, brzuchem i udami. Tyłek mam chyba w miarę proporcjonalny do wszystkiego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na smithie robia cioty

Następny temat

Plan do oceny i ew. poprawki

WHEY premium