SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sihaja/blog/redukcja tłuszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
buby żartujesz? będę żarła po cichu i nikomu nic nie powiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
to mi chociaż poślij na priv ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Kolejny dzień, kolejny trening.. Wczoraj sobie darowałam ćwiczenia i był dzień regeneracji, za to dziś mój trening kształtował się tak:

Rozgrzewka 10 minut szybkiego marszu na bieżni (tempo 7)
Trening A - bic, tryc, klata (klata - he he)
Interwały na bieżni 1h, 6,7/1min - 11/1min, fajne uczucie jak skończyłam, no i 800kcal za mną
Na zakończenie spokojny marsz na bieżni - 5min

Dobrze mi się ćwiczyło, nie powiem. Rano dodatkowo wzięłam 1 tabsa Thyrotherma przed śniadaniem na czczo, a potem 20min przed treningiem drugiego tabsa.
Co zauważyłam - interwały ćwiczyło mi się dobrze. Pierwsze 5 minut nic się nie działo, potem następne 30minut pot się ze mnie lał ciurkiem, a ostatnie 25 minut mojemu ciało było już chyba obojętnie - pot się przestał lać, za to czułam się jak maszyna wprawiona w ruch. Mogłam jeszcze zostać na tej bieżni i byłoby mi to pewnie bez różnicy. Dziwne

Żarcie
owies + białko
Trening
panga + brokuły + basmati
tuńczyk + szpinak + oliwa + nasiona słonecznika
omlecior białkowy, pomidor
białko na sen

Sylwetka
Wszystko fajnie i widzę zmiany, tylko wkurzają mnie te moje "boczki". Wszystko się ładnie zmniejsza, tylko one jak były tak są
Obli trening na brzuch robię systematycznie.

Bubyno coś Ty, pewnie, że napiszę jak znajde coś fajnego, bez obaw. Ale ostatnio odkryłam, że wystarczy do tego białka dodać trzy mrożone truskawki i już lepiej wchodzi. Może to jest jakiś sposób?

Pozdrawiam wszystkich!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
bo trening brzucha nie wpłynie na eliminację "boczków"


cierpliwości

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Kingależ ja jestem bardzo cierpliwa


U mnie dziś krótko. Dzień beztreningowy. Po prostu nie mam siły po tych wczorajszych interwałach Za to dieta trzymana bezwęglowo. No traning, no carbs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
całkiem 0 węgli hehe???

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Heh, no nie tak zero, trochę brokułów było na obiad
Ale bez ryżu, makaronu i innych tego typu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
No traning, no carbs

No, na węgle trzeba ciężko zapracować

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Dokładnie Mera

Dziś u mnie trening relaksujący, godzinka basenu, a co! Należało mi się. Jutro wracam na tradycyjną ścieżkę, czyli welcome siłownia.

Żarcia dzisiaj zdecydowania za mało, chociaż głodna nie chodzę. Obiecuję poprawę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Zdjęcia - bomba. Graty dla sukcesów. I dlaszej wytrwałości życzę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na smithie robia cioty

Następny temat

Plan do oceny i ew. poprawki

WHEY premium