SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sihaja/blog/redukcja tłuszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
oblija już nic nie mówię. Chodzę na siłkę, kontroluje meniu, jakoś leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
obli poproszę o uwzględnienie przysiadów

Koniecznie, ale UWAGA - to uzależnia

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Meratakie uzależnienie to czysta przyjemność

Dzisiaj dobra nowina, na wadze -1.1 kg Następne ważenie za tydzień.

Podaje meniu na dziś:

1.Mięso z piersi kurczaka bez skóry 150g
Płatki owsiane 30g

TRENING

2.Mięso z piersi kurczaka bez skóry 150g
Ryż brązowy 50g
Brokuły 150g

3.Makrela wędzona 150g
Migdały 10g
Pomidor 100g

4.Tuńczyk w wodzie 80g
Ogórek 100g

5.Serek twarogowy ziarnisty 120g

TOTAL:
B140 T42 WW64

Śmigam na siłkę, do miłego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Nie za mało tłuszczu?

Ja przyjmuję 1g na kg masy ciała...

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Merahmm.. ja przyjęłam 0,8g na kg ciałka... no nie wiem

Świetnie mi sie dziś ćwiczyło, chociaż trenerka nie chce mi rozpisać nowego treningu, mówi, że mam robić ten co mam przez 8 tygodni
A ja bym chciała więcej na pupę, bo w ogóle nie czuje, żeby pracowała. No i te przysiady.. co robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Możesz coś zmienić we własnym zakresie.

Dodaj przysiadybez uzgadniania z trenerką, a już po pierwszym dniu zobaczysz, że jest to mega ćwiczenie i więcej na pupę już nie potrzebujesz.
Poproś tylko o zaprezentowanie Ci techniki wykonywania, bo to bardzo ważne.

Zrób na próbę ze 2/3 serie po 15 powtórzeń z samym gryfem na ramionach - na początek powinno starczyć

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Masło orzechowe jest jak najbardziej si. Nie jakaś nutella czy słodkości.

Jest nawet lekko słonawe. Mnie są bliższe generalnie diety LC.

Zresztą jestem facet i siłę muszę mieć.

Na breaku zawsze jest paradoks. Ja noszę miseczki z żarciem, ciągle jem i narzekam, że chudnę. Że nie tyje. A znajomi jedząc czipsy, albo cola + snickers, narzekają, że tyją. I patrzą na mnie jak na dziwoląga.

Jak się posiedzi na forum to ciężko wrócić do realu. 99% ludzi siedzi w żywieniowym średniowieczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Merawłaśnie tak zrobię, zacznę już dziś, jako że wczoraj dzień bez treningu.

Kuroja na LC też masło orzechowe toleruję, na redukcji już gorzej A co do pojemników, to u mnie w robocie koleżanki się zawsze z zainteresowaniem patrzyły co przyniosłam, a jestem dziewczyną, jakby zobaczyły faceta z pojemnikiem pewnie spadłyby z krzesła

No ale.. wracając do tematu..
Jadłospis na dziś będzie później. Chodź już teraz mogę napisać, że na śniadanie było białko 35g z owsianymi 50g. Uciekam trenować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Pewnie Sihaja, Mera ma racje . Na ktorej stronie masz plan? Czy teraz inny, jak tak, to wklej, pomajstrujemy przy nim i lekko przerobimy ze wskazaniem na pupe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Ciekawam relacji z przysiadów

Meraviglia!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na smithie robia cioty

Następny temat

Plan do oceny i ew. poprawki

WHEY premium