SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sihaja/blog/redukcja tłuszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Mera, ale ja nie napisałam, ze wszystkie...
Sihaja, słowo zucha

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Wiem Madu, wiem

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Melduję, że nie wytrzymałam tego nieróbstwa i poszłam pobiegać na zewnatrz. Co prawda tylko 20 min ale dobre i to Zupełnie inaczej biega się na siłce a zupełnie inaczej w plenerze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
40 sihaja, 40!!! A że w plenerze lepiej, to wiadomo .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Duuużo mnie kosztowało, żeby chociaż pobieżnie przeczytać Twój blog. Ale warto było.

Po pierwsze: masz zacięcie i uparcie dążysz do celu, który już w zasadzie niedaleko.
Po drugie: lubię czytać, jak piszesz, wpada mi to w oko powiedzmy.
Po trzecie: Twoje jedzenie przypomina propozycje z menu wykwintnej restauracji. Jak nie będę miał apetytu - wpadnę tutaj.
Po czwarte: ekhm... jejku jaka Ty ładna jesteś!

No to tyle ja, mogę dać jeszcze tylko soga i życzyć dalszych sukcesów, do których drogę będę obserwował z zaciekawieniem

Pozdrowienia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Piękny,subtelny typ urody twarzy,ale nie to jest sensum stricte tego postu.
Zastanawia mnie jeden szczegół,na temat którego nie będę mówił na ogólnym.Powiedz mi,czy odchudzałaś się już kiedyś i chciałaś zrobić to szybko,bez względu na konsekwencje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Najpierw relacja z treningu, a potem reszta

Dzisiaj było tak:

rozgrzewka 12 minut interwały bieżnia tempo 6,5 na 9,5 co minutę
Siłowy:
1. Przysiady (sam gryf, technika) 3x15
2. Wypady naprzemianstronne (hantle 3kg) 3x15
3. Wyciskanie sztangi w leżeniu (5kg ) 3x15
4. Rozpiętki 3x15 4kg
5. Ściąganie do klatki 15x30kg, 12x30kg, 8x35kg
6. Wyprosty tułowia ławka rzymska 3x15
7. Unoszenie hantli bokiem 2x15 4kg, 1x10 4kg (ciężko szło)
8. Spychanie ciężaru na maszynie 3x15 20kg
9. Unoszenie przedramion - mała sztanga 3x15 gryf
11. Naprzemianstronne unoszenia przedramion 3x15 5kg

Uwaga co do przysiadów (znowu) - nie wiem jak ja to robię, ale lecę za bardzo do przodu. Technicznie jestem do dupy. Poza tym bolą mnie po nich mięśnie czworogłowych ud. A powinny chyba pośladkowe, co?

Aeroby jak zawsze po siłowym. Dzisiaj:
rowerek 20 minut
interwały 40 minut

Lało sie ze mnie mniej niż zawsze.. hmmm....

Posiłki:
1. owies 50gr + białko
Trening

2. Cyc 150gr + pomidor/sałata + basmati 50gr
3. Cyca ciąg dalszy 150 gr + warzywa 150 gr
4. Minataj (pozazdrościłam merze) + warzywa 150 gr + oliwki
5. Wiejski na noc

Idę na targ zakupić trochę warzyw, pierś indyka i rybkę

A co do komentarzy miłych panów..


Kubamiło mi, że przeczytałeś całość i że się podobało https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/17.gif[/img] Dużo się zmieniło od listopada, zarówno w kwestii diety jak i ćwiczeń. A wszystko dzięki sfd Człowiek uczy się całe życie Dużo się zmieniło od listopada, zarówno w kwestii diety jak i ćwiczeń. A wszystko dzięki sfd Człowiek uczy się całe życie Dużo się zmieniło od listopada, zarówno w kwestii diety jak i ćwiczeń. A wszystko dzięki sfd Człowiek uczy się całe życie [img]../../buziaki/5.gif" alt="" /> Będę śledziła
Twoje poczynania i również trzymała kciuki. Jestem pewna, że osiągniesz swój cel


BodyLine
przestań mnie chłopie zawstydzać i to na moim własnym blogu Hmm.. co do Twojego pytania to nie - nigdy nie robiłam tego "za wszelką cenę", zawsze jak chciałam zrzucić to grzecznie zakładałam adidaski i na siłkę Tylko wtedy to była amatorszczyzna, nie to co teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Shihaja od kiedy masz tą dietkę, bo widzę że tylko ja jem ww w posiłkach nie tylko okołotreningowych..hmm..właśnie tworzę rozpiskę jedzonka na dziś
Ładna dziewuszka z Ciebie A w tej koszuli...

Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2008-04-29 11:04:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Alexxahttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/14.gif[/img] Dzięki. Widziałaś bez koszulki sfd, masakra Dzięki. Widziałaś bez koszulki sfd, masakra Dzięki. Widziałaś bez koszulki sfd, masakra [img]../../buziaki/5.gif" alt="" />

Ja jestem na tej diecie od 1 marca. Powiem szczerze, że jem węgle ze względu na zdrowy rozsądek i treningi. W ogóle jestem anty carbs.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Taaa..ten wklęsły brzuszek, widziałam!
Ja powiedzmy, że jestem na TEJ właśnie diecie od ok. 2 tygodni, no ale po raz pierwszy zajęłam się siłownią, więc PM jest chyba trochę pobudzona, CHYBA...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na smithie robia cioty

Następny temat

Plan do oceny i ew. poprawki

WHEY premium