cześć Giszman mam pytanie do Ciebie związane z dietą i suplementacją.
na początek może opiszę mój trening,który jest 3 razy w tygodniu(Cwiczę 8 mc)
Dzień pierwszy
Nogi:
prostowanie nóg w siadzie 4x8
przysiady ze sztangą na barkach 4x8
przysiady wykroczne 4x8
martwy ciąg na prostych nogach 4x6-to dołożyłem ostatnio:)
wspięcia na palce w siadzie ze sztangą 4x max ( na łydki)
Ramiona:
Wyciskanie sztangi sprzed głowy 4x8
unoszenie sztangielek bokiem w góre 4x8
podciąganie sztangi wzdłuż tłowia 4x8
Dzień drugi:
Grzbiet:
drążęk nachwytem szeroko 4x6
drązek nachwytem wąsko 4x6
podciąganie sztangi w opadzie 4x10
poddciąganie sztangielki w opadzie 4x10
Biceps:
sztangą 4x8
sztangielkami stojąc 4x8
sztangielkami w siadzie 4x8
Dzień 3
Klatka piersiowa:
wyciskanie sztangi w leżeniu 4x8
wyciskanie sztangi na ławeczce skośnej 4x8
rozpiętki 4x8
Triceps:
Wyciskanie sztangi w leżeniu(francuskie) 4x10-best:)
wyciskanie jednorącz sztangielki 4x 8
Kaptór:
Wznosy barków ze sztangą 4x 20
wznosy barków ze sztangielkami 4x20
Cwiczyć zacząlem przy masie 68 kg.Rzuciłem palenie i kupiłem sobie odzywke na mase 50/50 i po 6 miesiącach było już 80 kg także efekty były rewelacyjne ,bo nawet znajomi sugerowali mi sterydy:D:D.
Teraz od 2 miesiecy nie biore zadnych odzywek i waga spadła do 73 kg.Chcialbym Cie prosić abys pomógł mi dobrać odpowiednią dietę,suplenentacje i doradził może jakieś korekty w planie ćwiczeń.
Chciałbym znowu mieć 80 kg,ale teraz już na rzeźbę.
Dieta-od 2 tygodni:)
6:30-trzy kanapki ciemnego chleba z szynka i serem
9:30-300g wołowiny lub piersi z kurczaka 70g ryżu
13:00 200 g wołowiny lub piersi z kurczaka 70 g ryżu
17:00 125 g ryżu 2 jabłka, czasami ryba dla odmiany
22:00 tuńczyk 150 g 2 kanapki ciemnego chleba
acha i odżywki które już posiadam:
trec amino whey system
trec mega mas xxl
białko serwatkowe
Pozdrawiam i z góry dzięki