SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 328252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21072
Dzięki za uzyskana odpowiedz Dawidzie jak widzę można na Ciebie liczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
_Richard_ u mnie wygląda to tak,że szejka przed treningowego również przygotowuję sobie wcześniej w domu tzn.sypie do szejka Vitargo,Isolate,BCAA z tym że zalewam to wodą dopiero po treningu ja tak akurat lubię,świeże
Natomiast jeśli Ty wolisz przygotować całego szejka,łącznie z wodą przed treningiem to nie widzę problemu o ile nie będzie to kilka godzin przed treningiem.
Wtedy pod wpływem temperatury,zwłaszcza teraz latem mogą się z tym dziać różne dziwne rzeczy
Nie wiem czy zdażyło Ci się zapomnieć wyciągnąć szejka po treningowego z torby przez jeden lub dwa dni.Nie muszę chyba mówić jak to cuchnie,to nic innego jak proces fermantacji

Lenkaaa przy redukcji tkanki tłuszczowej odpowiednio zbilansowana dieta odgrywa najważniejszą rolę, dlatego takie nie kompletne informacje które mi podałaś nic mi tak na prawdę nie mówią

"Co do diety to nie jest to nic konkretnego, staram się ograniczać węglowodany, a jeśli jem to pełnoziarniste. Jem też chudy twaróg, tuńczyka, jogurt naturalny, jajka, białe mięso. Dużo warzyw, owoców, pestek dyni i słonecznika.
Około 4 posiłków dziennie, śniadanie do 2h po przebudzeniu, niestety obiad dopiero po zakończeniu pracy, około godziny 18 i jest to ostatni posiłek."


Równie dobrze mogę z tego zrozumieć że jesz dwa posiłki w ciągu dnia, jeden rano a drugi po pracy, wieczorem??
Postaraj się rozpisać dokładnie przykładowy dzień pracy, jak to u Ciebie wygląda, np. dzisiaj wieczorem przed spaniem usiądź i rozpisz godzina po godzinie co jadłaś począwszy od śniadania.
To pozwoli mi wyłapać ewentualne błędy i coś skorygować.

Co do siłowni to fajnie byłoby gdybyś nieco zwiększyła ilość treningów w tygodniu, dwa razy to troche mało jeśli celem ma być redukcja tkanki tłuszczowej, tym bardziej jeśli prowadzisz siedzący tryb życia, mam tutaj na myśli prace.

Suplementy takie jak Thermo Fat Burner czy Clenburexin oczywiście w dużym stopniu pomagają pozbyć się nadmiarów tkanki tłuszczowej jednak radziłbym zacząć od diety i treningu a dopiero na końcu wspomóc się suplementami.

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-07-21 17:01:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 871
Witam potrzebuje jakies dobre cwiczenia na brzuch moga byc ciezkie dam rade tylko zeby byly skuteczne .
pozdrawiam!

Sector77

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 91
http://wdziek.info/abs-trening_miesni_brzucha.html

Tu masz link do abs moze cos pomoglem;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 558
witam. mam nadzieję, że sprostasz;)
*1-Plan do oceny:
PONIEDZIAŁEK:
klatka:
-wyciskanie sztangi leżąc na ławeczce4x8
- -//- skośnej 4x8
-rozpiętki 12,10,8,6

Biceps:
- uginanie przedramion ze sztangą4x8
- 'młotki' 4 x8
- uginanie przedramion stojąc rozkrokiem w bramie 4 x8 (na wierzchołlki)

WTOREK:
plecy:
-podciąganie na drążku szerokim uchwytem(nachwyt)4x8
-wyciąg pionowy, podchwyt 12,10,8,6
wiosłowanie sztangą na szerokości barków(nachwyt)/przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim 4x8
-skłony na ławce rzymskiej 4x8

Triceps:
-wycisk. sztangi wąskim chwytem4x8
-prostowanie przedramion podchwyt 12,10,8,6
-prostowanie przedramion nachwyt 4x12

ŚRODA:
Barki:
-wyciskanie sztangi zza/przed głowy lub wyciskanie sztangielek 4x8
-unoszenie sztangielek bokiem stojąc 4x8
-podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4x8
-unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tułowia4x8

Uda:
-przysiady12/10/8/6
-prostowanie nóg w siadzie 4x8

Łydki:
-wspięcia na palce ze sztangą na plecach 20/15/12/10

CZWARTEK:

Klatka:
-wycisk. sztangi leżąc 4x8
-wyciskanie sztangielek na ławce skośniej 4x8
-wyciskanie sztangi głową w dół/rozpiętki leżąc głową w dół 12,10,8,8

Biceps.
-modlitewnik 4x8
-uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na ławce skośnej z supinacją nadgarstka 4x8
-uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie w podporze o kolano

PIĄTEK:

plecy:
-wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia,chwyt szerzej niż barki4x8
-podciąganie na drążku, dłonie równolegle, palcami do siebie4x8
-podciąganie końca sztangi w opadzie 4x8

tric:
-wycisk. francuskie ze sztangą 4x8
-prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia4x8
-pompki na poręczach 2x max

z góry mówię, że chcę każda partię 2x w tygodniu, oprócz barków.

*2-Peptyd Glutaminy +Mass XXL+ Max Carb. Odpowiednio brane-dobre połączenie?
*3-Czy mass xxl nie ma białka pozyskiwanego z ziaren zbóż?
przeczytałem artykuł "poproszę coś na masę.GAINERY...". dlatego pytam. Jestem alergikiem,jest to bardzo ważna informacja dla mnie.
*4-Testo(X) pack - dla kogo skierowana. ? może zamienić np. powyższe trzy produkty?

dzięki wielkie pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3573
Witaj! Chciałbym się poradzić, co sądzisz o takim rozłożeniu cykli. Oczywiście dieta + pełne wspomaganie jest.

1-6 tyg
Ćwiczenia typowo kulturystyczne. 2 ćw wielostawowe, 2 izolowane na większe partie, 1 zlozone, 2 izolowane na mniejsze partie.
SOB: klata, triceps, brzuch
ND: plecy, biceps, łydki
PON: wolne
WT: barki, kaptury, przedramię, brzuch
ŚR: uda, łydki
CZW: wolne
PT: wolne

7-10 tyg
Ćwiczenia siłowe, w większości wielostawowe (wyciskanie sztangi, dipsy, wiosłowania, podciąganie, martwy, przysiady, uginanie/prostowanie ramion ze sztangą). 5 serii od 8 do 2 powtórzeń.
SOB: klata, brzuch
ND: plecy, łydki
PON: barki, kaptury, przedramię
WT: uda, brzuch
ŚR: biceps, triceps, łydki
CZW: wolne
PT: wolne

11-14 tyg
Tutaj zastanawiam się nad klasycznymi ćwiczeniami i robieniem jakiś serii łączonych na duże partie.
SOB: klata, biceps, brzuch
ND: plecy, triceps, przedramię
PON: barki, kaptury, brzuch
WT: uda, łydki
ŚR: wolne
CZW: klata, biceps, brzuch
PT: plecy, triceps, przedramię
SOB: barki, kaptury, brzuch
ND: uda, łydki
PON: wolne
WT: klata, biceps, brzuch
itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Sector77 co masz na myśli pisząc, że potrzebujesz dobre ćwiczenie na mięśnie brzucha??
Jest ich naprawdę mnóstwo ale jeśli chodzi Tobie o redukcje tkanki tłuszczowej z okolicy brzucha to żadne z nich nie będzie skuteczne bez odpowiedniej diety.
Zakładam więc, że Twoim celem jest „sześciopak” i przy tym masz dobrze skomponowaną dietę,ja polegam głównie na takich ćwiczeniach jak:
-różnego rodzaju unoszenia nóg czy to w zwisie na drążku,czy to leżąc na ziemi czy też na ławeczce do wyciskania.
-spięciach brzucha leżąc bądź na specjalnej maszynie do brzuszków gdzie możesz zastosować dodatkowe obciążenie
-niepełne brzuszki na ławeczce ze skosem ujemnym

Każdą serie na brzuch bez względu na ćwiczenie,zawsze wykonuje do załamania mięśniowego,z reguły oscyluje to ok.15-20 powt. Zdarzają się też serie w zakresie 50 powt. ale to tyczy się przede wszystkim spięć.

KropaSLU powiem Ci szczerze,że mnie taki trening zajechałby w przeciągu miesiąca,każda partia dwa razy w tygodniu do tego trening 5 dni pod rząd,ciężkie ćwiczenia i do tego na sporych ciężarach bez żadnego dnia na odpoczynek?
Nie wiem ale ja tego nie widzę,stawiam że wytrzymiesz 3,może 4 tygodnie i dopadnie Cię przetrenowanie.
Jeśli już koniecznie chcesz ćwiczyć każdą partię dwa razy w tygodniu to podziel te treningi na ciężkie i lekkie.
Nie napisałeś co ma być celem tego treningu ale po rodzaju ćwiczeń i ilości powtórzeń domyślam się,że zależy Ci na budowie masy mięśniowej??
Jeśli się nie mylę to powiedz mi proszę kiedy chcesz się regenerować i tym samym dawać mięśniom szansę na odbudowę zniszczonych włókien mięśniowych??
Dobrze byłoby gdybyś po 3 dniach treningu zrobił jeden dzień odpoczynku i po kolejnych dwóch dniach treningu,następny dzień odpoczynku.
Czyli:DT-DT-DT-DN-DT-DT-DN

Co z treningiem nóg ,bo to co masz teraz trudno nazwać treningiem, dwa ćwiczenia to stanowczo za mało.

Jeśli chodzi o dobór suplementów: Peptyd Glutaminy +Mass XXL+ Max Carb. to nie bardzo wiem jak chcesz je spożywać, rozpisz wszystko dokładnie ,wtedy napisze Tobie czy ma to jakiś sens.
Niestety nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie dotyczące białka w Mass XXL’u, najlepiej będzie jeśli zwrócisz się z tym w mailu do do firmy TREC NUTRITION albo załóż oddzielny temat, chłopaki dowiedzą się tego w Twoim imieniu.

Testo X Pack to booster testosteronu, jeśli masz poniżej 30 lat to wydaje mi się że nie jest Tobie potrzebny tego rodzaju produkt, lepiej będzie jak wydasz przeznaczone na to pieniądze na dobre białeczko bądź aminokwasy.

kapitanp widzę tu cykliczność treningową podzieloną na budowę masy mięśniowej,siły i rzeźby.Do pierwszych dwóch nie mam większych zastrzeżeń,jednak w okresie rzeźby zastanowiłbym się nad dodatkowym dniem treningu bicepsów i tricepsów na jednej sesji.
Wtedy nie ćwiczyłbym ich już w inne dni treningowe.
Trenowanie bicepsów i tricepsów na jednym treningu świetnie się sprawdza ze względu na antagonistyczność tych dwóch partii mięśniowych, to samo tyczy się mięśni dwugłowych i czworogłowych

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-07-27 21:37:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3573
Czy na diecie masowej mozna robic rzezbe? Bo ja chce to wszystko na dodatnik bilansie walic. To nie miała byc rzezba tylko dalej masa

Zmieniony przez - kapitanp w dniu 2011-07-27 21:42:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
Cześć Dawid
Mam teraz taki plan
Pon : Barki,Biceps,Triceps
Wt: Czworogłowe
Środa : Wolne
Czwartek : Klatka,łydki
Pt : Plecy,Dwugłowy uda
Sob : Wolne
Nie : Wolne

Zastanawiam się czy nie zamienić na

Pon : Barki,Biceps,Triceps
Wt: Czworogłowe
Środa : Wolne
Czwartek : Wolne
Pt : Klatka,łydka
Sob : Plecy,dwugłowy uda
Nie : wolne

Chodzi mi o to żeby w dniu po treningu ramion były czwórki bo wytwarzają dużo testosteronu i GH no i ramiona trochę urosną.Który uważasz za lepszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
kapitanp typowej rzeźby nie zrobisz tzn. nie osiągniesz głębokiej sepracji mięśniowej na dodatnim bilansie, możesz natomiast starać się budować masę jakościową poprzez dodawanie np. treningu aerobowego.

Runner21 dobry pomysł z tym treningiem czwórek dzień po treningu ramion, ćwiczę bardzo podobnie i też korzystam z tego "okna anabolicznego".
Natomiast zastanawiam się czy trening bicepsów i tricepsów ma być Twoim priorytetem??Bo jeśli tak to nie wiem czy dobrym pomysłem jest trenować je po treningu barków, nie wiem jak Ty ale ja jak ćwiczyłem bice po barkach to strasznie zakwaszałem barki przy bicepsie co utrudniało mi pełną koncentrację podczas treningu bicepsów.

Co do rozpiski to obie wersje wydają się być dobre, najlepiej będzie jak sam wytestujesz obie wersje i zobaczysz co bardziej Tobie leży.

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-07-30 22:04:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

Wiecej