SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 330011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
jak bierzesz nitrobulon z białkiem bez odstepów to nic sie nie bedzie działo. polecał ci łonczenie nitrobolonu z cm3 tym 180kap
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Witam
Mam pytanko , co pan sadzi o diecie Carb Cycling ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Witam serdecznie Panie Tomaszu!

Bardzo proszę o pomoc! Ważę 55kg i mierzę około 184cm. Jem za dwóch mam po prostu szybka przemianę materii. Na siłownie niestety nie mam czasu bo mam prace co prawda 3 zmianową ale jest ona fizyczna. Przez okrągłe 8 godzin jestem w nieustannym ruchu noszę skrzynki o wadzę od 15kg do 25kg. Mam zawszę taką godzinę gdzie odbieram na paletę gotowy produkt zapakowany w kartonie, które ważą od 4kg do 14kg. Te lżejsze to potrafię odebrać nawet 1000 co daję że przez godzinę przerzucam 4000kg. Średnio jest to od 500 do właśnie 1000 kartonów przez godzinę bo zależy jakie są czy duże i cięższe czy małe i lżejsze.

Dlatego chciałbym prosić o radę, zależy mi aby nabrać na masie w miarę szybko.

Jeśli ma Pan ochotę prywatnie o tym porozmawiać to podaję meila: [email protected]

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź i pozdrawiam gorąco!

Dawidgt1

Chcę ważyć 80kg MAX!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
xxxino -nie masz diety i samwiesz że nie dasz rady jej zrobic,ale starj się jesc regularnie a zamiast tego co w diecie nie odzowne upełniaj odżywkami które wymieniłeś,wiec napewn z dwojga złego to lepsze.

Co do aerobów po treningu siłowym,to możesz jednak musisz zaraz po treningu przyjac odzywki po treningowe zanim zaczniesz wejdziesz na sprzęt do aerobów.Nalepiej by było to Max Carb,Bcaa,i Glutamina.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
dxon- nie obraź się ale nie odwale całej roboty za Ciebie,już nie raz podawałem diete przykładową.Ułóż sam,a Ja ew,moge pomóc i skorygowac ją.Tylko po wadze i wzroście nic nie wywnioskuje,nie znam przemiany,trybu życia,możliwości i skłonności a jeśli tylko nie lubisz tuńczyka to zamień to na inne mięso lub biały ser.Tu jest duży wybór,jednak on zawsze zależy od Cibie.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
hugo1991-najlepiej kolego po cyklu kreatyny cos na systemie pompującym jak Arginina,AAKG, a do tego napewno Glutamina,polecam Extreme.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Tom3112 -moim zdaniem możesz zwiększyc dawke,i napewno miedzy białkiem a Nitro 30 minut odstępu,w przyjmowaniu CM3 jak juz kolega polecił mozesz brac,i jedną dawke rano,druga przed treningiem z Nitro lub zaraz po treningu.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
ptakasraka-nie znam kolgo dokładnie tematu,przybliz lub jak sam poczytam bo napewno nie stosowałem to napisze.

dawidgt1 - powiem tak,praca firyczna i nie unormowane godziny,przy naturalnie szybkiej przemianie to nie idzie w parze by robic mase.Jesteś bardzo szczupły tyle wiem napewno,nie wiem co jesz,jeśli jesz za dwóch jeśli to mało lub bez wartościowe posiłki to wiele nie zmieniasz.Mógłbym zaproponowac,napewno wzwyżke kalorii,to naszym idealnym produktem byłby Mass XXL przyjmowany nawet 3 x dziennie.Jeśli bys jeszcze trenował to kreatyna ale to nie tak,bo szkoda w pracy to korzystac.Zacznij odżywiac się dobrze,by było w porzywieniu wszystko węglowodany złozone,białka,i zdrowe tłuszcze.W Twoim przypadku nie ograniczaj ilosci jedz co 3-3,5 godziny rególarnie a między posiłkami w szejkerze dopijaj odzywka o której wspomniałem wcześniej,albo do posiłków.Napewno nie jest to łatwe ale to narazie jedyna alternatywa,spróbuj i zobacz jak to wyjdzie.Na tą chwile nic innego nie przychodzi Mi do głowy.

Pozdrawiam wszystkich i życze wytrwałości,a to sztuka wytrwaja najlepsi.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1041
JAK UROSNĄĆ? CZY MOŻNA WPŁYNĄĆ NA SWÓJ WZROST? -TAK!!! Jeśli Twój wiek nie przekracza 18 (u kobiet) 22 lat (u mężczyzn) to masz szanse jeszcze urosnąć!!!
-> ROLA ODŻYWIANIA jest bardzo ważna. Musisz zwrócić po pierwsze uwage na to jak się odżywiasz. Twoja dieta musi być bogata w wapń bo to właśnie on jest materiałem budulcowym kości, witaminy -ich niedobór hamuje wzrost, często właśnie niedobór witamin warunkuje zbyt niski wzrost, minerały, białka i aminokwasy. Dużo nabiału, owoców, warzyw, ryżu, kaszy soi....
-> AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA -jest bardzo ważna by pobudzić wzrost. Jest ona bowiem sygnałem dla organizmu że powinnien urosnąć bo siła fizyczna wraz z wysokim wzrostem są potrzebne.
Ćwiczenia najbardziej pobudzajace wzrost to:
wszelkiego typu rozciaganie, skłony z pogłębianiem, zwisanie na drążku itp, pływanie, bieganie, jazda na rowerze.
Nie poleca się natomiast ćwiczeń z hantlami przy dużych obciązeniach i bardzo wyczerpujących ćwiczeń.
-> SEN -Nie odkryje Ameryki gdy napisze że sen jest bardzo ważnym czynnikiem warunkującym prawidłowe wzrastanie bo właśnie podczas snu wytwarzane są najwieksze iloście hormonów . Najefektywniejszy sen jest wtedy gdy zasypiasz o godzinie 20.00 max 21.30 w temperaturze 20 stopni w wywietrzonym pomieszczeniu na wygodnym łóżku.
-> SUBSTYTUTY -Jeżeli chcesz jeszcze sukcesywniej pobudzic wydzielanie swojego hormonu wzrostu i naprawde bardzo dużó urosnąć musisz pójść do sklepu z odżywkami i kupić sobie L-ORNITYNE lub L-ARGININE sa to aminokwasy ktore stymuluja wytwarzanie GH stosuj 3 razy dziennie 3 tabletki po 500mg i LIZYNE. Można też kupić preparat łączące te 3 aminokwasy. Ich działanie stymulują witamina B6 i C.
NIE WOLNO STOSOWAĆ natomiast środków anabolicznych np testosteronu, metanabolu hormonów płciowych bo hamują one działanie somatotropiny.


Po zastosowaniu się do tych rad powinnaś /powinneś urosnąć kilka-kilkanaście centymetrów. :) :) :)
SERDECZNIE POZDRAWIAM :) :) :)
DROGI TOMKU CO SĄDZISZ O TYM ARTYKULE CZY WARTO KUPIĆ DANE ODŻYWKI I CZY TE ĆWICZENIA MAJĄ JAKIKOLWIEK SĘS ???
ŹRUDŁO : http://forum.interia.pl/post/jak-urosn-czy-mo-na-wp-yn-na-sw-j-wzrost-tak,1100,535326,16627832
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

WHEY premium