SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 331347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7906
Esperro-jeśli hgh jest podniesione masz pewny rozrost masy,czystej mięśniowej.W dużej ilości moze powodowac przerost kości czy narządów wewnętrznych,ale to rzadko możliwe w naturalny sposób-co napewno w nadmiarze nie ma nic do zwiększonego zarostu,owłosienia.Owłosienie moze byc problemem przy nadmiarze testosteronu a przy tym odziedziczeniu tej cechy po ojcu.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7906
diabeł68-jest podana srednia dawka bezpieczna dla wszystkich,wiec liczone tak na minimalnego przecietnego człowieka,75kg.Napewno jeśli masz większą mase warto spożywac więcej,jeśli tylko mozesz i stac Cie to proponuje brac min.12 kap,dziennie.Najlepiej rano,przed,po treningu i na noc.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152
Rozumiem...wczoraj łyknołem 6 capsów przed treningiem i coś tam sie zadziało..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152
Kiedyś zapytałem Cie o plan treningowy.No miotam sie z tym tematem juz jakis czas.Oceniajac sprawy realnie to mój staż trenigowy wynsi 7 miesięcy...Zaczeło sie od zakupu ławki Thorna, gryfu, sztangielek, obciązeń. Zainstalowałem się z tym całym maidanem na strychu do kompletu oczywiście radio no i.... wystartowałem. Gdy teraz mysle o moich pierwszych treningach to było to coś pomiędzy ACT i FBW. Chyba poprostu poznawałem poczczególne ćwiczenia.
Ćwiczyłem codziennie łącznie z niedzielami. Taki byłem najarany.Ale przyszedł moment , w którym po treningu nie czułem przyrostów ani pompki...wtedy zacząłem szukać informacji i trafiłem tutaj.
Przechodząc do rzeczy moje pytanie jest zasadnicze...:czy mając stazu 7 miechów split jest dobrym rozwiązaniem?Czy moga tu wystąpować jakieś negatywy?

Z góry dziękuję za odpowiedż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Nie wiem czy dobrze zrozumialem mam wykonywac jedna dodatkowa serie jakiegos cwiczenia i w nim 15-20 powt czy dolozyc nastepne cwiczenie i wykonac 3 serie po 15-25 ruchow ?
Moge to zastosowac na obojetnie jaka grupe miesniowa ? Oczywiscie ta z ktora mam problem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1041
Tomku a z czym może się wiązać nadmiar testosteronu z treningiem ??? bo ostatnio mało ćwiczę a masa bardzo szybko idzie w górę . POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7906
ptakasraka-dobrze zrozumiałeś,jedno dodatkowe cwiczenie w 3 seriach po 15-20 powt. ale tylko na triceps bo w nim problem i w tylko tym przypadku.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7906
Esperro-jeśli trening ,a testosteron to bardzo dobrze-mas idzie i o to chodzi by był w trakcie treningu podwyzszony,wszyscy by tak chcieli.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7906
diabeł68-możesz robic ten trening jeśli chodzi o staż,co do efektu i medykamentów ja nie wypowiem sie,musisz spróbowac jak juz wam wczesniej mówiłem trzeba spróbowac.

Pozdrawiam

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152
Dziękuję za odpowiedż.
Z tego co mogłem przeczytać i sam sprawdzić wnioskuję że split porzątkuję trening i uważam ze jest to jego głóna zaleta.Jak wiesz od jakiegoś czasu pracuję nad własnym planem i mam kilka spostrzeżeń.Jestem ciekaw co o tym sądzisz.Napiszę w punktach i proszę o odpowiedzi za co z góry dziękuję.
1. Brakuje mi efektu pompki - czasami po treningu dokładam sobie 50-100 pompek.No i wtedy czuje pompkę.
2.Aby mocniej poczuc ćwiczenie wrzucam w serię prawie każdego ćwiczenia jedną lub dwie, serie na ticeps. Daje mi to silny efekt pompowania.
3.Często zmieniam ćwiczenia trzymając sie tylko tego aby było to ćwiczenie na wczesniej ustaloną partię mięśni.
4. Jaki jest Twój pogląd:czy należy ściśle realizować przyjęty plan? Czy należy potraktować go jako szablon i w zależności od tego co się wyczuwa w trakcie treningu modyfikować go.
5.Czy jest jakies połaczenie ćwiczeń których nie należy wykonywać jedno po drugim na jednym treningu.To znaczy(może wyrażę się precyzyjniej)np. wykonuję jakieś ćwiczenie a to drugie które wykonuje po nim - niszczy mi to co wcześniej wypracowałem.

Twoje porady są bardzo cenne.
Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

WHEY premium