SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 330971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
diabeł68 - to nie plastik,tylko żelatynowa otoczka.Nie próbowałem,i jesli było by to mozliwe to była by to produkowane w proszku jednak nie jest.

Nie ma tu jak widzisz jednej konkretnej odp.spróbuj?"

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Dzedor-HMB temat rzeka,jednak moim zdaniem jest to wydatny i potrzebny suplement-super antykatabolik,w tym celu trzeba przestrzegac kilku zasad-odpowiednich dawek w odpowiednim okresie czasu-mowa tu o tym że dawki ok.6g i w stosowaniu minimum 8 tygodni.

Jeśli bym wybierał to tylko HMB Revolution,co do wyboru między HMB i Glutaminie,to wybieram osbiście Glutamine i to Extreme.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152
OK...żrę w kapsułkach już się przyzwyczaiłem się..he..he.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
mam pytanie, mam 95 kg wagi i kupiłem białko z Treca ile gram dziennie tego brać i ile razy,czy wystarczy białko brać tylko po treningu czy brać jeszcze w ciągu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
sebalzk więc tak:

1.Szczerze nie zrobisz masy w warunkach domowych,mowa o masie mięśniowej.Jest wiele przyczyn,najwazniejszym powodem jest obciązenie mięśni progresywnym obciążeniem,podziałem treningu na mase i siłe to specyficzny podział.Rzeżba oki mozliwa.

2.Alkohol,oczywiscie z umiarem i nie za często ie dajmy sie zwariowac.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Tom3112 - Białko,zaleznośc pierwsza zależy od zapotrzebowania w diecie na białko,co tyczy się tego że jednorazowa dawka to 50g max.Jednak w jednym szejku 35g. czyli na porcje.I tu zalżenośc której pisałem wcześniej i tyle razy przyjmujemy dziennie,ale 3/dz to max i najlepiej rano,do śniadania lub po śniadaniupo treningu 30 min i chwile przed snem.

Zobacz ile brakuje Ci białka w ciągu dnia a musiasz min 2g/na kg masy ciała.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6083
Witam Drogi Tomku chce ci podziękować za to ze pomagasz bezinteresownie początkującym kulturysta i amatorom , mam kilka pytań
1.Jeśli ćwiczę sam dla siebie i szczególnie ciężko jest mi utrzymać dietę ( w miarę dobrze się odżywiam :dużo serów , nabiałów , mięsa itd) , czy żeby budować masę mięśniową mogę to zrobić dzieki białkowi , kreatynie i garnierowi , czy jednak muszę mieć diete
2.Mam troszeczkę fatu na brzuszku tzn obw brzucha to 90 cm cichłbym go zmniejszyć / wyżezbić ( dodam ze klasycznych brzuszków robić nie mogę bo mam problemy z dyskiem w części lędźwiowej to czy zamiast klasycznych brzuszków mogę robić a6w i 20 minut /dziennie kołyska ?

3.Czy jeśli na treningu ćwiczę fbw i zaraz po ćwiczeniach na mase np zacznę jeździć 30 minut na rowerze trenmingowym to czy masę która robie to ona nie będzie się redukować i będę chudł zamiast nabierać masy ?, dodam ze ten rowerek to na spalenie brzuszka i ćwiczenie nóg
Dziękuje za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Witam Tomaszu-B mam pytanie o diete bo duzo rzeczy mi nie smakuje o jakich wiem chcialbym zeby to byly jakies owoce platki kukurydziane mleko , makaron , nie lubie tunczyka da sie to jakos wymienic na jakies inne rzeczy ..... bardzo prosze o ulozenie dla mnie diety ?
Waze 70kg
wzrost mam 180 cm
PROSZE O ODPISANIE Z GORY DZIEKUJE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
mam pytanko bo skonczyłem własnie cykl kreatny i co teraz byscie mi polecili moze jaka glutamine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
Witam . mam pytanie biorę Nitrobolon w kapsułkach, białko i glutaminę wszystko z Treca.Czy biorąc Nitrobolon brać jeszczę kreatynę,bo po tym Nitrobolonie nic nie czuję a przed treningiem biorę 5 kapsułek,może jeszcze coś innego brać ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

WHEY premium