SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 329860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 360 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4709
my mamy czas poczekać wy bierzcie sie za ostatnie przygotowania i nie zawracajcie sobie dupy nami . powodzenia ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15066
a cwiczenie kazdej parti 2 razy w tyg to dobry pomysl??
owijanie sie folia przy podczas aerobow na redukcji cos da?
ostatnio robilem krzyzowanie linek i mi cos sie nadwyrezylo w przednim aktonie barku.. wiec zamienilem krzyzowanie linek i rozpierki na przenoszenie hantli nad siebie lezac dobry pomysl?? priorytetem jest gorna czesc klatki piersiowej i przedzial.

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147
2 razy w tyg to zly pomysl, lepiej raz a porzadnie, inaczej przetrenujesz, a efektem tego jest zero efektow co do krzyzowania musiales wykonywac to zle technicznie, ja sam na gore klatki robie poprostu wyciskanie hantli glowa do gory :) pzdr

Siłka jak narkotyk - uzależnia =)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15066
cwiczenie dobrze wykonuje.. tyle ze zbyt duzy ciezar wrzucilem...

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15066
A wlasnie... lepiej robic ABS2 4 razy w tygodniu czy moze normalne cwiczenia 12 serii 1-2 razy w tygodniu? z gory dziekuje za odp i zycze sukcesow! :D dalszych sukcesow* :D

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147
Siemka, normalne ćwiczenia to masz na mysli trening brzucha z obciazeniem? ja robilem abs przez 2 miesiace i widac duzy efekt, stracilem kilka cm w pasie, sa to raczej cwiczenia zeby przyplaszczyc brzuch jezeli Ci odstaje, z obciazeniem dokatujesz kartki, beda bardziej odstajace, wzmocnisz brzuch. Wybierz to na czym Ci zalezy i dzialaj :) pzdr

Siłka jak narkotyk - uzależnia =)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 871
Wysłana - 16 maj 2010 17:26 [zgłoszenie]


Witam mam plan treningu do oceny prosze o korekte lub dobre rady.
o to plan: poniedziałek-klata na skonej ławce 2x10pow. płaska 2x10 kat ujemny 2 x10pow. rozpietki 3x10 na płaskiej.
biceps: na kolanie 3x10pow. modlitewnik na przemin hatle 3x10pow. sztaga łamana na stojaco 3x10pow.
wtorek: triceps-jednoracz unoszenie za głowa w gore 3x10, francuz lezac sztanga łamana3x10,pochyleniu tulowia na ławce wyciskanie hatli w tył,
plecywyciskanie jednej strony sztangi 3x10, wyciskanie w opadzie tulowia 3x10pow, i tu niewiem co robic to robie martwy ciag bo wyciag bede miał sprawny dopiero za tydzien.
sroda: wolne
czwartek: kaptury- szrupsy 3x10, z broda w doł 3x10,
barki; unoszenie sztangi za głowa3x10, unoszenie hatli jednoracz z przodu3x10,
unoszenie na boki hantli siedzac
piatek: nogi- wspieci ze sztanga 3x25pow,unoszenie pszodem na maszynie3x15, unoszenie lezac na maszynie 3x20, przysiady ze sztanga 3x10

sobota niedziela -wolne

i to tyle. czekam na porade i pozdrawiam!
_______________________________

Sector77

Sector77

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2820
Witam!

Moj staż wynosi ~9 miesięcy trenowałem już rożnymi planami. ostatnio zawiódł mnie FBW wiec zrobiłem Plan HIT.Mógłbyś go ocenić? Gdyż nikt w początkujących nie jest mi wstanie nic powiedzieć.

https://www.sfd.pl/HIT__pierwszy_raz-t596829.html

Po 1 dniu trenowania wszystko ok zakwasy są oprócz klaty bo Przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej polegało bardziej na ćwiczeniu brzucha ;]

Z góry dzięki - pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Sector77 przede wszystkim podaj jakieś info na swój temat:staż,waga,cel treningu itp.
Dobrze byłoby też gdybyś sprawdził prawidłowe nazwy ćwiczeń bo przy plecach to jakieś kosmiczne nazwy i mogę się tylko domyślać co to za ćwiczenia.
Z tego co jestem w stanie zrozumieć mogę doradzić w kwestii podziału treningu na grupy mięśniowe,we wtorek zaczynasz swój trening od tricepsów,następnie wykonujesz trening na plecy.Czyli zaczynasz od mniejszej grupy mięśniowej a kończysz na dużej,tutaj radziłbym odwrócić kolejność grup mięśniowych z tego względu iż trening pleców wiąże się z użyciem dużych obciążeń,bynajmniej jeśli Twoim celem jest budowa masy mięśniowej a co za tym idzie będziesz potrzebował do tego dużo energii.
Przychodząc na siłownie wypoczęty i najedzony będziesz gotowy na mega ciężki trening plecówmógł,szczerze nie wyobrażam sobie robić martwych ciągów po jakiejkolwiek grupie mięśniowej.Tak więc lepiej będzie jeśli przystąpisz do treningu pleców w pierwszej kolejności,następnie przejdziesz do treningu tricepsów.
Podobny manewr proponuje w czwartek czyli zamiana kolejności kapturów z barkami.

Podaj więcej detali,wtedy poradzę coś więcej.

Edzio 94 trening HIT powinien opierać się przede wszystkim na ćwiczeniach złożonych, gdyż jego podstawowym celem jest budowa siły.Tak więc należałoby zmienić co poniektóre ćwiczenia jak i ich kolejność:

Nogi - Syzyfki 2 serie/zamień na przysiad ze sztangą
+ Podoszenie na palcach ze sztanga 2 serie
Klata - Przenoszenie sztangielki w lezeniu w poprzek lawki poziomej 2 serie
+ nie wiem co tu dac 2 serie najlepiej/ Tutaj wyrzuć te przenoszenia i dodaj wyciskania sztangą-skos dodatni + wyciskania hantlami-skos ujemny
Plecy - wiosłowanie sztangielka 2 serie
+ martwe ciągi ( o ile już je kiedyś robiłeś)
Barki - Wyciskanie zolnierske 1 seria
+ Podciąganie sztangi do brody 2 serie
Triceps - pompki w podporze tylem 2 serie
+ Wyciskanie w wąskim uchwycie 2 serie

Biceps - Uginanie sztangą łamaną stojąc + Uginanie sztangielkami na przemian stojąc -2 serie
Przedramię - uginanie przedramion nachwytem na wyciągu z drążkiem 2 serie-Tutaj jedno ćwiczenie wystarczy,przedramie i tak dostanie wycisk przy innych ćwiczeniach.




Piątek
Nogi - Suwnica 2
Klata - Wyciskanie plasko 1 seria
+ Pompki na poręczach 2 serie
Plecy - Wiosłowanie sztangą łamaną podchwytem 2 serie
+ wiosłowanie końcem sztangi 1 seria
Barki - Unoszenie sztangielek bokiem 1 seria
szrugsy 2 serie
Triceps -Wyciskanie francuskie sztangielki oburącz 2 serie
Biceps
Uginanie młotkowe sztangielkami 2 serie
+ Podciąganie na drążku podchwytem 1 seria
Przedramię
- Unoszenie sztangi nachwytem 2 serie



Zmieniony przez - Giszman w dniu 2010-05-20 00:02:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
Giszman jak to w końcu jest:

czy można w jednym szejku mieszać białko z bcaa?
czy po zmieszaniu bcaa straci swoją wartość i zmieni się w zwykłe aminokwasy? czy też szejk stanie się proteiną z dużą zawartością bcaa?


dodam, że aeroby kręcę w dni wolne:

-przed aero bcaa ze spalaczem
-po bcaa + proteina
-stretching
-posiłek

może zmienić na taki układ:

-przed aero bcaa ze spalaczem
-po bcaa
-stretching
-proteina
-posiłek

która wersja lepsza?

jak Ty to widzisz? czy bcaa straci swoje wartości, zastosowanie, czy po prostu wolniej się wchłonie

(widziałem w Twoim dzienniku, że mieszasz izolat z rozgałęzionymi, i na str 113, odpisałeś mi: "Osobiście jeśli wykonuje cardio w dzień bez treningu siłowego to jako pierwsze przyjmuje białko serwatkowe z dużą zawartością BCAA, po czym zjadam posiłek oparty na ww.złożonych.")


pozdroo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

WHEY premium