SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 331094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89
Witam Giszman.Waga spada i ciało się zmienia.Zobaczymy jak będzie za tydzień.Jak stanie to będę ucinał węgle,ale narazie jestem zadowolony.Jestem w niektórych sprawach trochę niecierpliwy i dlatego czasem problemy są.Tylko został mi nieduży problem,co mogę dodać do kura,aby mi się nie nudził bo trochę mnie to zniechęca?Jakie BCAA byś polecił?Potrzebuję coś co da mi dużego powera na wtorkowe i czwartkowe popołudniowe treningi,pewnie coś bez węgli.Co radzisz?Czy mógłym ćwiczyć klatkę w taki sposób-1 tydzień 3 ćwiczenia skos do góry + jeszcze 1 jakieś. 2 tydz 3 ć płasko + 1. 3 tydz 3 ć skos do dołu + 1. 4 tydz mieszane + 1 i znowu od początku?Dieta i trening chyba ok jak nie proponujesz zmiany?Tak myślę.Narazie tyle dziękuję i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Solideus to nie jest źle, wręcz przeciwnie, dobrze że po cardio nie masz już węgli, sam tak często robię, a co do TABATY to podpytaj MARIO- Mariusza Cieslinskiego, on na pewno wiecej bedzie wiedzial w tej kwestii, ja całe życie polegałem jedynie na tradycyjnym treningu aerobowym plus interwały.

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-02-02 16:51:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 284
A jak mogę się z nim skontaktować ma na forum jakiś temat?? Bo szukam i znaleźć nic nie mogę, chyba że pod inna nazwą rezyduje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
U nas w dziale napisz temat i w tytule wpisz pytanie do MARIO.Mariusz jest w również w teamie TRECA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
veyron1 jeśli waga spada to jesteś na dobrej drodze, cierpliwości!!Co do urozmaicania diety w trakcie redukcji to nie mam za dobrych wiadomości, nie radzę żadnych sosów no może z wyjątkiem pomidorowego,który sam przygotujesz.A tak to najlepiej zmieniaj rodzaj mięsa na indyka albo białą rybe,dorsza na przykład lub łososia.
Co do treningu to nie mam większych zastrzeżeń,co do diety to napisałem Ci w poście wcześniej.
Z klatką możesz lecieć tak jak zaproponowałeś, powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89
Witam Giszman jeszcze raz.Robię dwa rodzaje takich sosów-jeden pomidorowy 150ml wody,dwie łyżeczki koncetratu pom,zioła i przyprawy,ząbek czosnku i malutka cebulka-drugi 150ml jogurtu naturalnego zioła i przyprawy.Zrezygnować czy mogą być te sosy?Czy mogę używać białego ryżu?Bo brązowy mnie denerwuje itd.Proszę jeszcze o radę co do tych 2 suplementów i znikam na jakiś czas.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Ten pierwszy sos na wodzie może być, z jogurtem bym odpuścił, jeśli chodzi o zamianę ryżu to proponuje basmati,który również ma niski indeks glikemiczny a smakuje dużo lepiej niż brązowy.Biały ewentualnie po treningu.

Co do supli to zależy od tego ile kasy chciałbyś wydać,najlepsze BCAA jakie brałem do tej pory to bez wątpienia nowe BCAA JET TURBO z Treca, jakość tych aminokwasów wymiata, ja stosuje od 10 do 20 gr.przed i po treningu.Dodatkowe te aminokwasy są wzbogacone o kilka innych cennych składników,które fajnie pobudzają i dodają energi w trakcie treningu.
Tańszą wersją ale również godną polecenia jest BCAA G-Force z domieszką glutaminy, jeśli chodzi o przed treningówkę to na pewno Nitrobolon Energizer, on również ma w swoim składzie BCAA.
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
Witam mam pytanie:
Chodzi mi o te różne Argininy . Czy w moim wieku(14,15lat) Takie np AAKG może oddziaływać na wzrost ?Czy pszyśpieszy to produkcję GH,czy może są to małe dzienne dawki,i nie wystarczają do tego,żeby pobudzić przysadkę mózgową?
Czy odźywki zawierające Argininy w swoim składzie wpłyną jakoś na mój wzrost(14lat?)
Proszę o odp.PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Bez urazy kolego ale w Twoim wieku skupiłbym się przede wszystkim na konkretnym jedzeniu,czyli dobrze skomponowanej diecie i dobrze przemyślanemu treningowi.
W tym wieku na prawdę nie potrzebujesz jeszcze takich suplementów, na nie przyjdzie czas, poza tym nie dadzą Ci tego samego co konkretne ilości dobrego jedzenia.

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-02-03 16:34:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
ALe proszę odpowiedz,bo chciałbym wiedzieć czy arginina może wywoływać takie skutki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

WHEY premium