SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 329876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147
Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczace bolu miesniowego, wiec w poniedzialek bolaly mnie tricepsy po piatkowym treningu klatki, odpuscilem i nie zrobilem triceps'u wolalem zregenerwowac. Dobrze zrobilem czy lepiej bylo by robic ta partie miesniowa? Bol tricepsa byl wynikiem zlej techniki przy klatce czy poprostu zbyt intensywnie etc ? Drugie pytanie dotyczy aminokwasow, wpadlo mi troche kaski i mysle nad kupnem BCAA, ktore polecacie, przy czym cenowo zeby nie szalec. Mysle nad 1kg Xplode Olimpa, dobry wybor? pozdrawiam !

Siłka jak narkotyk - uzależnia =)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
plan masz dobry,te zmiany co napisałeś tez sa oki-na mase jak najbardziej.Zamień unosenia choc nie do kńca wiem co to na wzniosy w opadzie.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Witam, mam pytanie, czy po 2 miesiącach treningu fbw oraz 2 miesiącach treningu partia 2x w tyg, mogę wziąć się za klasyczny split 4 dniowy?
Dieta oczywiście jest i to bardzo dobra z rotacją węgli
Z supli biorę bcaa (1g/10kg przed i po treningu lub całość w czasie), carbo i białko po treningu oraz białko wg. braków i witaminy.
Z kreatyną się wstrzymuję narazie.

Czy taki podział partii jest dobry?
Wtorek - plecy, brzuch, kaptury, przedramię
Czwartek - klata, bicepsy, 35 min. cardio
Piątek/Sobota - nogi, łydki, brzuch, przedramię
Niedziela - barki, tricepsy, 35min. cardio

Na duże partię myślę o ok. 4 ćwiczeniach i w sumie 12-13 serii roboczych oraz 3 na małe i w sumie 7-8 serii roboczych + brzuch i przedramię intuicyjnie.

Oczywiście wszystko na jak najlepszą masę.
Dzięki i pozdrawiam.

Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2010-10-08 18:05:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7156
Dzieki GISZMAN za odp w sprawie nadgarstkow. Rozmawialem z kolega w pracy i powiedzial mi, ze mial kiedys podobny problem (jak wiekszosc ludzi tam pracujacych), jednak bol minal kiedy zaczal cwiczyc na silowni (ja osobiscie mam juz ok roku przerwy). Idac za jego rada poszedlem sobie pocwiczyc w srode i juz 2 dni nadgarstek ma sie lepiej. Dziwi mie to, ze cwiczenia pomogly mi zamista bardziej nadwyrezyc nadgarstek. Co o tym myslicie?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13819
jak ćwiczenia wykonywać na siłowni (oprócz podciągania) żeby zwiększyć ilość podciągnieć podchwytem z 10 do 24 w ciągu 6 miesięcy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Mat: https://www.sfd.pl/Trening_Armstronga_na_poprawę_wyniku_w_podciąganiu_na_drążku-t442964.html
zapraszam tutaj, fajny artykuł z tym że dość często będziesz musiał ćwiczyć, ale za to efekty są.

zrowia

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13819
da się ten trening połączyć z siłownią ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Mat ernii podał Ci linka do jednej z lepszych metod zwiększania siły w podciąganiu na drążku, jednak ten rodzaj treningu nie bardzo nadaje się do typowego splitu na masę.
Bardziej widziałbym tutaj typowy trening na siłę, gdzie jednym z priorytetów byłyby mięśnie pleców lub trening FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13819
mógł by mi pan powiedzieć jak wygląda taki trening fbw na poprawę siły ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Ogólny zarys treningu na siłę może wyglądać tak:
Np. poniedziałek:
1.klatka wyciskanie 3-bojowe 5 serii lub pompki na poręczach (ciężko),
2.przysiad ze sztangą z tyłu lub z przodu 5 serii (lekko; 10% mniej niż w piątek),
3.wiosłowanie sztangą 5 serii (ciężko),
4.biceps 2-3 serie (lekko),
5.wspięcia na palce 2 serie (lekko),

środa:
1.martwy ciąg 5 serii,
2.podciąganie na drążku 4-5 serii,
3.wyciskanie na skosie (barki) 5-6 serii,
4.wznosy sztangielkami (po 1-2 serie każdego rodzaju przodem, bokiem, w opadzie),
5.wyciskanie sztangi wąskim chwytem 3-4 serie (lub podobne ćwiczenie angażujące tricepsa),

piątek:
1.wyciskanie 3-bojowe lekko 3-4 serie lub pompki na poręczach (10% mniej niż w poniedziałek),
2.przysiad ze sztangą z tyłu lub z przodu 5 serii (ciężko),
3.wiosłowanie sztangą 5 serii (lekko),
4.biceps 2 serie (lekko; ze względu na wiosło, drążek),
5.wspięcia na palce 2 serie (ciężko),

ten akurat trening jest pod priorytet: klatka, plecy ( nie koniecznie podciąganie na drążku) i nogi.
Wystarczy, że umiejętnie go przerobisz pod swoje potrzeby.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

WHEY premium