SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 329935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
piasek_92-co do treningu to jest tego cała masa,zmieniaj katy ustawienia i cięzar,kolejnośc cwiczeń itd.sztangielki na sztangi i na odwrót.

Gainer z kreatyna jak najbardziej,nie ważne czy w tej samej porcji jak wypada czy w oddzielnych porcjach.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
dudekkk-mozesz jeśli juz kipiłeś,choc początkowo to nie jest potrzebne bo organizm mocno reaguje na wszystko ,a skoro juz coś chciaeś to było najlepiej na początek kupic zwykłe monohydrate,pewny efekt i początkowo wystarcza.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
yogin44-nie wiem jak moge C

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
yogin44-Nie wiem jak mogę Ci pomóc,ponieważ to prawie nic ze sprzętu,nawet ta ławka na brzuszki nie przyda się do ramion i klatki,podstawy to sztanga,sztangielki,ławka rególowana do wyciskania lub siedzenia ,a tak jedna hantlą?? drążek oczywiście podciąganie na iceps cos pomoze ale na klatke nie bardzo.

Pomoge ale mysle ze inwestycja w sprzęt jest nie odzowna..

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
RYBAK--NitroBolon II + Creatine Micronized 200 Mesh + Dextroza,NITRO PRZED TRENINGIEM,MICRONIZED RANO I PO TRENINGU,micro razem z dextrozą

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Tomku - tutaj Yoginowi pomogłem trochę:
https://www.sfd.pl/NitroBolon_II_Powder_+_co_do_tego_dokupic.-t487936.html

może ocenisz i coś dodasz jeśli coś pominąłem

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
Tomku czyli co? ZA DUŻO tych posiłków? z tego co wyczytałem to im więcej posiłków się spożywa tym lepsza przemiana materii, nie wiem ... wywalić któryś z posiłków?
ewentualnie może zamiast twarogu przed snem poprostu sama odżywka białkowa wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
6 posiłków wystarczy,to max.A przed snem najlepiej białko i to polecam typowe na noc NIGHT PROTEIN lub NitroProgen.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
Właśnie tak myślałem nad tym żeby wywalić ten twaróg

PS: właściwie to nie zawsze dawałem rade wszystko zjeść, najczęściej odpadał mi Tuńczyk, ale właściwie masz racje z tym że twarogu za dużo :D
Dziękuję serdecznie za rady :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 757
No racja juz po debiutach.. byłem 9 ty na 23 zaw. start oceniam tak pół na pół , chciałem przypomniec sobie jak to jest na scenie, w 2005 strtowałem ale w innej konkurencji niż obecnie.. teraz cel MP w Ostrołęce.. walcze jeszcze z fatem, troche go jeszcze zostało.. zreszta na zwodach raczej dobrze byłem odwodniony lecz za mało naładowany , lub za póżno zacząłem sie ładować , po powrocie do domu wieczorem, po zjedzeniu jeszcze kilku porcji ryżu z korczakiem myślałem że mnie rozerwie :) ,
Teraz po poradach zmieniłem diete żeby tłuszczyk lepiej schodził .. jak możesz to oceń co o tym myślisz:
Wzrost 186 cm , waga rano 84,5 kg

Posiłki:
1. 4 całe jajka + 50 gram płatków owsianych, pomidor
2-6 . 200 gram cycka + 150 gram ważyw + 1 łyżka oleju lnianego

w dzień treningowy Vitargo po treningu (30 gram po siłowym, 30 gr po aerobach)
reszta supli to juz nie bede pisał :)

Jak uważasz co do diety .. teraz przed zawodami - bedzie dobra .. bo fat główny cel do spalenia jeszcze.. Rano na czczo interwaly robie a po siłowym normalne aeroby 30 min..
Dzieki za odpowiedz .. Pozdawiam
p.s.. FOTY Z DEBIUTÓW W MOIM DZIENNIKU - link pod spodem

Zmieniony przez - SUPLES w dniu 2009-04-11 12:09:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

WHEY premium