SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 329828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Jeśli Twoim celem jest zwiększanie siły i masy mięśniowej to jak najbardziej.Będzie Cie to niestety kosztowało wczesną pobudką i zjedzeniem śniadanka na 1,5h. przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
eminem-pas neupronowy raczej Ma za zadanie pomagac zbic tłuszcz w okolicach brzucha i wypłaszczyc go,nie trzyma ledzwi,a typowy pas tak i nawet jeśli ma sie od niego organizm przyzwyczaic a ciężary sa juz spre to nie warto z niego rezygnowac,lędzwia i tak się wzmacniaja i pracują.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Pawel551 - czy ma to byc specjanie śniadanie-chyba tak bo musi odbudowac glikogen po całej nocy,obudzic organizm i wystarczyc na energie całego treningu,mysle że węglowodany proste i złozone,odrobina białka i dobrych tłuszczy.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 110
dziekuje;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 192
ale wiesz... po jakims czasie... kiedy go tak troche mocniej uciskalem odczuwalem ból w plecach...i tak.. chodzi mi o neopren

aaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Neopren,Ja uzywam tylko w okresie przed startowym i nie zauwazyłem podobnej sytułacji,nawet pod zwykły pas zakłądam wtedy neopranowy.Tym bardziej ze uciskam go na Maxa.
Poprostu nie jestem w stanie poradzc co moze byc problemem,moze cos masz z odcinkiem lędzwiowym-ew.nie prawidłowa technika ruchu.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
j/w
może źle wykonywane ćwiczenie jakieś
albo przewiało Ciebie gdzieś po prostu....

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 192
ok sprawdze jeszcze.... bo wiecie... ja nie tylko używam pasa podczas cwiczen na siłowni... jeszcze podczas biegania itd...

aaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 871
Witam mam pytanie co do martwego ciagu czy to prawda ze martwy ciag jest podstawa w cwiczeniach na masse ,musze go wlaczac do cwiczen ?

Sector77

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Jest to nieocenione ćwiczenie jeśli chodzi o ogólny wzrost siły i masy mięśniowej i niewątpliwie warto włączyć je do swojego treningu.
Mimo opinii ,że jest to bardzo kontuzjogenne ćwiczenie poprawnie wykonane niesie za sobą znaczną poprawę w jakości umięśnienia pleców jak i całego umięśnienia ze względu na wydzielanie większej ilości hormonu wzrostu oraz testosteron.Jeśli do tej pory robiłeś ciężkie przysiady ze sztangą ,to po włączeniu do swojego planu martwego ciągu powinieneś zauważyć wzrost siły w przysiadzie.
Zacznij od małych ciężarów i pracuj nad poprawną techniką,z biegiem czasu będziesz mógł zwiększać obciążenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

WHEY premium