SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta JEM/NIE JEM - testował Mawashi, opracował Biniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 431305

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49435
nic nie jedząc cały dzień hmmspoko ale wy chyba robicie treningi dziecięce wiec dajecie rade
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Biniu - węgle 150g, reszta kcal z tłuszczu i dzisiaj chłodu nie czułem.

Wydolność jednak obniżona i teraz mam dylemat, co do rozkładu makro...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Jancyk, za 3-4 tyg podam ciężary treningowe, bo właśnie rozkręcam trening siłowy
więc sam ocenisz.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
Jancykcyk

jedyny ew problem widze wtedy gdy ktos stosuej bardziej trenign wytrzymalosciowy w silowni niz silowy

przy zdrowej obejtosci nie widze takowego problemu po ew chwili przestawienia
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
Biniu - węgle 150g, reszta kcal z tłuszczu i dzisiaj chłodu nie czułem.

czyli poprawa

Wydolność jednak obniżona i teraz mam dylemat, co do rozkładu makro...

wydolnosc w czym ... ?
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
Mawashi

jestem wdzieczny za pelna relacje !
ale czuj musu ze teraz musisz cale swoje zycie relacjonowac na sfd
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3090
Biniu dzięki za podpowiedzi, ale ponieważ piszesz na forach żeby pytać jak się czegoś nie wie więc troszkę Cię jeszcze pomęczę. 
Rozumiem, że ma wyglądać to tak:
15.45 BCAA Xplode 10g
16.15 do 17.45 trening; w trakcie treningu BCAA Xplode 10g
18.00 pierwszy posiłek – czy tu ma być nacisk na węgle czy mogą to być węgle i tłuszcz (oczywiście białko we wszystkich posiłkach mniej więcej po równo tak żeby wyszło 3 g na kg mc)
Z moich wyliczeń wychodzi B - 234g, T – 172, W – 130 co daje jakieś 3000 kcal, czyli ok. 250 kcal więcej niż wynosi bilans na 0.
Pierwszy posiłek to białko z mięsa, a czy na ostatni mogą być jako źródło białka jajka, czy może twaróg, albo… ?
Jeżeli masa nie będzie szła to co zwiększyć – tłuszcz i białko czy węgle i białko?
A jeżeli pojawi sie zbędny tłuszcz to co zmniejszyć? Mam wątpliwości bo pisałeś jakiś czas temu, że 120 - 150 g węgli to taka dawka anaboliczna, żeby móc nabierać masy.
Trochę tego dużo, ale obiecuję zdać relacje jak ta dieta wpłynie na budowę masy.
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
Biniu dzięki za podpowiedzi, ale ponieważ piszesz na forach żeby pytać jak się czegoś nie wie więc troszkę Cię jeszcze pomęczę.

jak moge - pomoge


Rozumiem, że ma wyglądać to tak:
15.45 BCAA Xplode 10g
16.15 do 17.45 trening; w trakcie treningu BCAA Xplode 10g


jesli dobrze bedziec sie cwiczyc przy pustym zoladku to jak najbardziej
z jednym zastrzezeniem
mam na myslli BCAA lacznie a nie proszku z BCAA Xplode - wypada relatywnie wiecej ew mozna uzupelnic BCAA w MegaCapsach

18.00 pierwszy posiłek - czy tu ma być nacisk na węgle czy mogą to być węgle i tłuszcz (oczywiście białko we wszystkich posiłkach mniej więcej po równo tak żeby wyszło 3 g na kg mc)

po treningu potrzebujesz weglowodanow wiec od nich bym nie stronil
ale i o tluszczach bym nie zapominal
wiec jesli moze poprostu pelen wartosciowy posilek ?

Z moich wyliczeń wychodzi B - 234g, T - 172, W - 130 co daje jakieś 3000 kcal, czyli ok. 250 kcal więcej niż wynosi bilans na 0.


ale jesli nie bedziesz rosl podbij !

Pierwszy posiłek to białko z mięsa, a czy na ostatni mogą być jako źródło białka jajka, czy może twaróg, albo ?


wazne aby jako ostatni posilek nie byla sama serwatka
czy twarog czy jajka czy mieso czy ryba ma mniejsze znaczenie
troszke kazeiny (twarog) jednal bym dal :)

Jeżeli masa nie będzie szła to co zwiększyć - tłuszcz i białko czy węgle i białko?

glownie kalorie
czy z ww czy z tluszczow zostawiam Tobie na podstawie wlsnych dotychczasowych obserwacji

A jeżeli pojawi sie zbędny tłuszcz to co zmniejszyć? Mam wątpliwości bo pisałeś jakiś czas temu, że 120 - 150 g węgli to taka dawka anaboliczna, żeby móc nabierać masy.


dawka minimalna
na razie nie gdybajmy
jak wspomnialem i Mawi potwierdza - partycjonowanie kalorii jest znacznie lepsze
jesli nie przesadzisz z progiem kcal nie bedzie zbytniego tluszczyku

Trochę tego dużo, ale obiecuję zdać relacje jak ta dieta wpłynie na budowę masy.


to bedzie chyba pierwszw w PL relacja masowa - licze na nia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3090
Biniu, a jak z kalorycznością w dni bez treningu - zmniejszać?
Z BCAA to taki skrót myślowy - ja też pisałem o 10g aminokwasów, (17g Xplode), a przy tym pytanie - jak z BCAA gdy nie ma treningu brać czy nie?
I ostatnie z innej beczki. Nie mam pierwszych nr Perfect Body, a Ty pisałeś wcześniej bodajże "poza PBC i centralą może być problem ze zdobyciem starych nr PB. Czy w takim razie w Perfect Body Center mają poprzednie nr PB, bo będę w ten długi dla mnie wekend w Łodzi a tam jest PBC.
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
Biniu, a jak z kalorycznością w dni bez treningu - zmniejszać?

zalezy od celu
mozna eksperymentowc (wiecej zabawy) ze zmienami kalorycznymi
osobiscie wystarczy mi zabawa z ww (wiecej) w DT i wiecej tluszczoww DNT

Z BCAA to taki skrót myślowy - ja też pisałem o 10g aminokwasów, (17g Xplode),

dzieki za dopowiedzenie - wole aby wszyscy mieli jasnosc

a przy tym pytanie - jak z BCAA gdy nie ma treningu brać czy nie?

nie widze potrzeby w dzien bez treningu
chyba ze brakuje bialka w diecie

I ostatnie z innej beczki. Nie mam pierwszych nr Perfect Body, a Ty pisałeś wcześniej bodajże "poza PBC i centralą może być problem ze zdobyciem starych nr PB. Czy w takim razie w Perfect Body Center mają poprzednie nr PB, bo będę w ten długi dla mnie wekend w Łodzi a tam jest PBC.

jesli wlasciciel sie stara bedzie mial
a ciagle pracujemy aby numery archiwalne udostepniac jak najwiekszej ilosci userow

dajcie nam chwile na wybor i realizacje pomyslow
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja po cyklu na masę - kilka pytań

Następny temat

Trudne zadanie - mało wolnego czasu / zycie w biegu / dieta

Shoty
Polecane artykuły