SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfect Body Center czy warto?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Bull z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 215
Koledzy, pytanie do sklepikarzy głownie. Czy warto wchodzić w sieć PBC? Obecnie działam solo bez żadnej franczyzy. z tego co przeczytałem w umowie franczyzowej ,dałem ja tez do prawnika, to wyglada ona niezbyt ciekawie. Prawnik powiedział że praktycznie wygląda to tak jak bym oddał kontrole nad sklepem sieci PBC. Pytanie do wlasciecieli sklepów bedacych w sieci PBC jak ją oceniacie? Ja głównie sie przestraszylem tej umowy i obecnych cen prodóktów Olimpa.
Bede wdzieczny za odpowiedzi .Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65096
Jasna sprawa wchodzi w sieć,

to tak jak firmy kurierskie, przyjmą Cię do pracy, ale obowiązkiem jest mieć działalność gosp. i własne auto.

Bardzo popularny schemat ostatnio, ale niestety mało dochodowy dla takiego podmioty ja Ty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234945
osobiście nie jestem sprzedawca, ani właścicielem zdanego sklepu.
ja bym w to nie wchodził.
wolałbym prowadzić biznes sam dla siebie.
ale to tylko moje zdanie.
glownie chodzi mi tutaj o polityke zwiazana ze sprzedawaniem roznych marek/producentow.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65096
.

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2011-06-09 16:49:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
Wejście w sieciówkę nie jest takie złe ale warto poszukać innych opcji a nie tylko PBC. Z tego co wiem jeśli otworzysz u siebie w mieście PBC to nie będziesz miał wyłączności. Jeśli ktoś będzie chciał otworzyć kilka sklepów w Twoim mieście to dostaną na to zgodę, a to poskutkuje tym że podzielicie się obrotami. Wg mnie w PBC nie ma co wchodzić.

Zmieniony przez - arturro01 w dniu 2011-06-09 17:03:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poza tym mają bardzo malo produktów u siebie ;/ Bazują głównie na produktach Olimp'u.
Jeśli twój sklep jest dość rozbudowany i masz wiele wszelakich prduktów to wiesz :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
vitamin-shop zapewnia przynajmniej wyłączność na terenie
więc jak chcesz wejść w jakąś sieć to się jeszcze rozejrzyj
wiadomo odciąży Cię to troche finansowo ale czy warto

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
A po drugie zobacz na ceny białek Olimp ciekawe ile byś ich sprzedał w skali miesiąca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
też sie zajmuje sprzedażą odyzwek i suplementów mi swego czasu rozważałam farnczyze z PBC. tez przedstawilam warunki prawnikowi i szybko wybiłam swobie ten pomysł z głowy.
Kompletnie bezsensu jest dac sie kontrolować komus z góry. Lepiej byc panem samego siebie

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 215
Dziękuje Wam za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanko do Was. Wlasnie od 2 tyg mi sie konkurencja otworzyła w postaci PBC w miescie ok 25tys ludnosci (wiadomo ze tylko jeden sklep ma racje bytu) Oni mają promo na Olimpa - 20% .Myslalem zrobić promocje np FA w hurcie przez miesiąc. Co radzicie? Bede wdzieczny za podpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
trudno cokolwiek radzić, to juz ty wiesz najlepiej na ile co ci sie oplaca.
osobiscie zawsze bede twierdzic, ze produkty FA są niewspółmiernie lepsze, niz Olimpa, którego tez lubie

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MARATON ZUMBA FITNESS na Plaży!

Następny temat

hmbolon i bcaa

WHEY premium