Instagram stał się miejscem, w którym entuzjaści fitnessu mogą podążać za najlepszymi w branży. Nagły wybuch sceny fitness na Instagramie dał również okazję do zaistnienia niektórym pseudo trenerom, którzy nie do końca mają pojęcie o diecie i treningu. Obserwując odpowiednie osoby na Instagramie można pomóc sobie w osiągnięciu celów, działając jako codzienna dawka motywacji. Nie wspominając o tym, że możesz zobaczyć także sporo ciekawych technik treningowych i żywieniowych od tych sportowców i zastosować je do swojego treningu i odżywiania. Przedstawiamy TOP 10 sportowców z branży fitness, których z pewnością warto obserwować.

Julian Smith

Julian Smith to ukryty klejnot. Niewiele osób wie o nim, a jego budowa ciała, zwłaszcza jego nogi, należą do najlepszych w branży. Śledź go na Instagramie, a na pewno nauczysz się kilku nowych ćwiczeń i technik treningowych.

Steve Cook

Steve Cook jest weteranem i miał spore grono fanów, zanim Instagram był popularny. Steve jest jedną z najbardziej skromnych osobistości fitness i dzieli się ze swoimi fanami nie tylko tajnikami dotyczącymi ćwiczeń i odżywiania, ale także życiem osobistym.

Simeon Panda

Simeon Panda jest osobą, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Panda ma niesamowitą masę mięśniową i definicję. Na filmach z treningu z jego udziałam widać, jak z dużą łatwością podnosi ciężary.

Bradley Martyn

Martyn jest znany z wykonywania szalonych akrobacji, takich jak wykonywanie przysiadów na deskorolce elektrycznej, wyskakiwanie z basenów oraz przysiady z dziewczynami na sztandze.

Ulisses Jr.

Ulisses Jr. ma jedną z najbardziej dociętych sylwetek w branży fitness. Ulisses zachowuje swój nienaganny wygląd przez cały rok. Jeśli podoba Ci się jego sylwetka i oryginalne uczesanie, koniecznie musisz go obserwować.

Joey Swoll

Joey Swoll słynie z dzielenia się szczerym i bezpośrednim przekazem ze swoimi fanami. Joey ma symetryczną sylwetkę z szerokimi ramionami, wąską talią i ogromne nogi.

 

Blessing Awodibu

Kulturystyka nie powinna być nudna, a Awodibu jest tego doskonałym przykładem. Awodibu jest jednym z najzabawniejszych kulturystów na Instagramie. Jest zawodnikiem Pro i podwójnym zwycięzcą zawodów Arnold Classic.

Kris Gethin

Kris Gethin jest znaną gwiazdą fitnessu i członkiem zespołu Kaged Muscle, który udowadnia swoją wiedzę na temat diety i żywienia, a jego budowa ciała jest dowodem na wieloletnie treningi na siłowni.

Mike Rashid

Mike Rashid to coś więcej niż docięta sylwetka. Rashid uważa, że należy rozwijać zarówno umysł jak i swoją sylwetkę. Mike ma firmę i posiada własne marki suplementów i odzieży.

Cory Gregory

 

Cory Gregory jest współzałożycielem MusclePharm i Max Effort. Dwanaście razy był na okładkach magazynów sportowych.