Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczace bolu miesniowego, wiec w poniedzialek bolaly mnie tricepsy po piatkowym treningu klatki, odpuscilem i nie zrobilem triceps'u wolalem zregenerwowac. Dobrze zrobilem czy lepiej bylo by robic ta partie miesniowa? Bol tricepsa byl wynikiem zlej techniki przy klatce czy poprostu zbyt intensywnie etc ? Drugie pytanie dotyczy aminokwasow, wpadlo mi troche kaski i mysle nad kupnem BCAA, ktore polecacie, przy czym cenowo zeby nie szalec. Mysle nad 1kg Xplode Olimpa, dobry wybor? pozdrawiam !
Siłka jak narkotyk - uzależnia =)