piątek - dzień 26/56
Micha:
1. omleto-jajecznica, cynamon, masło orzechowe, ogóry
(+ Gold Omega3, VitaMin Sport, Magnez 300mg, Green Tea CLA)
2. kurocyc, ogóry, migdały
3. kurocyc, brokuły, oliwa
(+ Green Tea CLA)
4. rodzynki, daktyle suszone
5. łosoś wędzony, papryka, pomidor, ogór
(+ Green Tea CLA)
6. ???
Ogółem do 5-go posiłku włącznie: 1270 kcal, B/T/W: 119.5/ 56.7/ 72.4
------------------------------------------------------------
Jade niedługo do Kielc, wieczorem w domu pewnie zjem jakiś jogurt albo kanapke z szynką
Dziś w końcu wypadł mi DNT, bo sie potwornie źle czuje. A mam wrażenie, że mój organizm kombinuje jakąś grubszą akcję, więc odpuszcze mu na 3 dni (co w zeszłym tygodniu dało mi wyśmienity efekt na poniedziałkowym trenie)
przez weekend może uda mi sie pokręcić troche na rowerze

bądź stacjonarnym, bądź terenowym

zamierzam jeść CZYSTO, ale rzucam w pierony paleo, niestety

to nie jest jednak dieta dla mnie, potrzebuje węgli złożonych

i musze jeszcze przekombinować ten rozkład BTW (Patusia, dzięki za maila!)