SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MARIAN 17/ pods,str.179 i 196 new 240

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 284869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12695
a ja myslalem ze po zakonczeniu redukcji i dziennik przerwales bo nic mi nieprzychodzilo
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
rr-28 powiadomki czasem padaja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9839
Głupotą jest porównywanie zdjęć po ładowaniu na koniec redukcji ze zdjęciami zrobionymi kilka dni później na niskich węglach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25539
http://hotfile.com/dl/42071094/c9ea43a/DziennikPosilkow.v4.40.zip.html
I tak robiąc masę na trzeba liczyć co do grama - gorzej będzie na rzeźbie ale tym się za półtora roku będę przejmował
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
Aylar fakt moze i głupota...

volvo dzieki sciagne ten kalkulator i porównam z tym starym co mam

kurde tak poczytałem troche teraz i mam mętlik w głowie jesli chodzi o to białko czy nie za duzo go mam w dicie...bo rózne sa opinie i sie teraz zastanawiam czy nie zmniejszyc ilosci...

co o tym sadzicie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25684
Przepraszam Cię ale padły mi powiadomki
Nadrobię to ! :D

Ile masz b/kgmc? I podaj w procentach zwierzęce.

Zmieniony przez - Skodzio w dniu 2010-08-04 10:28:51
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
Marian,
ja uważam, że za bardzo zwracasz uwagę na to, że "podlało", "spadło" itd. Masę zbudujesz, nawet jak trochę się zatłuścisz (w granicach rozsądku) to przecież i tak to zrzucisz na lato...

Kaśka Matella to ma łeb, nie mam nawet 10% jej wiedzy, w końcu toi dietetyczka narodowej kadry kulturystyki i fitness, ale ja bym znalazł kompromis pomiędzy moim i jej myśleniem. Wsuwaj 3g węgli, 2g białka, reszta tłuszcze żeby bilans był dodatni. Możesz spróbować tej koncepcji z węglami przed snem, wtedy rano dajesz posiłek białkowo-tłuszczowy tylko+warzywa.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
Skodzio jak juz czesniej pisałem nie wiem ile mam białka...bo poprostu nie licze ale tak mniej wiecej samego zwierzecego bedzie ok, 2,4 g/kgmc nawet moze i wiecej troche bo nie jem codziennie tak samo...

Odin chyba masz racje narazie trzeba jakos jesc normalnie i obserwowac i jak cos to sie bedzie kombinowac
no ta pani kaska to ma głowe nie powiem wiedzy sporo, i własnie jej wypowiedz o tym białku dałą mi do myslenia...
od przyszłego tygodnia dodam wegli, tylko nie wiem czy trzymac sie tego ze rano i około treningowo czy jak? czy np moge byle kiedy tylko mniejsze porcje,
co do białka to teraz mam tak jak wczensiej wspomniałem gdzies w tych graniach 2,4g bo teraz jeszcze dochodzi troche z proszku to 30g po trenie

kurde rok temu jak sie zaczynałem mase to wszyscy mówili duzo białka duzo białka a teraz wydaje mi sie ze te teorie sie zmieniaja...


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-08-04 12:01:37
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25684
ja np. musiałem zredukować ilość białka (miałem ok. 2,8/kg mc ( z roślinnym). Objawiło się to u mnie "wysypaniem na twarzy". Zredukowałem do 2.5 i jest git.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
Trzymaj się podaży białka na poziomie 2-2,5g. Węgle ... rozłóż je sobie po równo w 4 posiłkach od rana a ostatni posiłek/dwa ostatnie już bez węgli (mówię o tej opcji bez węgli przed snem). Będzie ok

A tym tłuszczem się nie przejmuj, nie zrobisz fajnych postępów nie zatłuszczając się ani trochę

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4500km od domu 2500m.n.p.m Vol II/log żelesia

Następny temat

dziwna klatka

electro
Polecane artykuły