SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DEMOLUB/dziennik/ 15-10-5 by Wodyn , plan STR 244 .str.131.Filmy.str.18,44,48,119

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 279251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13123
Demo wiem że wsuwałeś to białko http://www.discount-supplements.co.uk/shopexd.asp?id=12726&utm_campaign=Newsletter&utm_source=NL4509&utm_medium=email&utm_term=4kg-whey-Banner jak widzisz teraz jest fajne promo powiec czy to białko jest nada sie jako uzupełnienie diety czy to shit jakis??

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
"Później ewentualnie gdzieś w słabszych partiach mego umięśnienia mogę napotkać lekkie przeszkody"

Po prostu zrobisz przerwe na to CWICZENIE tylko i tyle.

A reszta do przodu
Najważniejsze, żeby w głównych cw szło
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8141
W wl, mc i przysiadach nie powinno byc problemu z dokladaniem, za pare tygodni mozesz napotkac sie z trudnoscia w dolozeniu kg do wyciskan na bary, ale zrobisz wtedy nastepny trening z tym samym obciazeniem i bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 27 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36273
partyzancyjnie wpadam

kilka stron wcześniej czytałem, że mają ludzie problemy, żeby nie wyjść poza palce w siadach

ja mam odwrotnie, bez ciężaru to nawet jakbym chciał to max 1cm wyjdę poza palce

co do wypiski
to widzę, że stopniowy progres, cierpliwie i do celu
tak trzymać

a podciaganie do brody 40kg to jak przeczytałem to myślałem, że o podciąganie na drążku chodzi i 40kg podwieszasz

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17372
konkret wyniki tak trzymaj

dziennik śledziłem cały czas, czytałem nie pisałem bo nic dodać nic ująć

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37378
4 LISTOPAD TRENING NR.17
(A-10) https://www.sfd.pl/temat307722/


1. WYCISKANIE NA ŁAWCE SKOŚNEJ : 65kg (+ 2,5kg)
2. PRZYSIADY : 80kg (+ 2,5kg)
3. UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM ŁACZONE Z WYCISKANIEM SZTANGIELEK STOJĄC : 12,5kg (+ 1,250kg)
4. MLOTKI NAPRZEMIENNE (W SUPERSERII Z:) : 17,5kg (+ 2,5kg)
4. PROSTOWANIEM RAMION W DÓŁ : 72,5kg (+ 2,5kg)
5. WIOSŁOWANIE JEDNORĄCZ NA WYCIĄGU DOLNYM : 65kg (+ 5kg)
6. UGINANIE NÓG : 55kg (+ 2,5kg)
7. WZNOSY NA ŁYDKI : 147kg (+ 5kg)
8. PRZEDRAMIONA uginanie nadgarstków sztanga z tyłu : 52,5kg (+ 2,5kg)
9. BRZUCH Trzy serie na maksa

WYCISKANIENA LAWCE SKOSNEJ Zrobione planowo .
SIADYNie było problemów , zapas jest.
SKŁADANKA NA BARKIOj dało popalić aż miło .
MŁOTKIPlanowo 2,5kg w górę , technicznie jeszcze daję radę .
PROSTOWANIASuper.
WIOSŁOTu zapas w cholerę .
UGINANIA NÓGNie narzekam w tym makrocyklu.
WZNOSYZrobione.
PRZEDRAMIONA Też zrobione jak zwykle.
BRZUCHTradycyjnie trzy serie i do domu.

ŻEBY NIE BYŁO TAK MONOTONIE TAKIE SOBIE TROCHĘ NIE NAJLEPSZE FOTKI













Zmieniony przez - demolub w dniu 2009-11-04 17:32:42

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 414
Masywnie to wyglada,todlozyc tylko do klatki i barków i sylwetka jak siemasz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56805
minę to zrobiłeś jakbyś miał zaraz komuś dowalić

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Widać po długosci bicepsa ze masz zwierzacą siłe w młotkach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8141
Lapka ogromna, klatke tez juz ladnie widac
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tydzien regeneracji?

Następny temat

trening a bieganie

Shoty
Polecane artykuły