SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pi3trek//Masa opór %-)).Zapraszam!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 414


Witam.

Jestem nowy mam 18 lat,na siłowni typowo trenuje 10 miesiecy,wczesniej machałem troche hantlami,ale bez zbyt duzych osiagów.

Diete trzymam,lecz nie co do grama,jem duzo i zdrowo,tuńczyk 3xtydzien,twarog,ryz,makaron,piers,warzywa,oliwa z oliwek itp.

Moje wymiary to:
Klatka 120cm
Biceps 42cm
Udo 70cm
Kark 45cm
Przedramie 35cm
Lydka 43cm
Barki 136
Pas 90cm
Waga-95kg
Wzrost 180cm

Wyniki siłowe z ostatniej seri:
Klatka 125x5
Martwy ciąg 180x4
Przysiad pełny 150x4
Barki 90x6.

Mam nadzieje ze bedzie sie tu kręciło pare osób,które równiez beda oferowały sie radami i wiedza.Plan na najblizsze miesiace,to walczyc z brzuchem i gestoscia miesni.Teraz klatka jest priorytetem 2x tydzien.Trening wrzuce wieczorkiem,a teraz wrzucam pare fotek.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 414


Nie umiem dodawac kilku na raz,nie widze tej opcji,z góry przepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 414


Tamta fotka jest z przed jakis 4 miesiecy.

Tutaj klatka bokiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 414
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 414
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1988
siła konkret ale to chyba troszke dłużej ćwiczysz niż te 10 miesięcy?
no i łapa też ładne pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 414
10 miesiecy to staz typowo na siłowni,wczesniej trenowalem troche na wfie ale mialem zaledwie 45minut +rozgrzewka itp wiec duzo nie było.Choc progress biorac pod uwage jak nie cwiczylem,zrobilem wg mnie ogromny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1988
to zanim zacząłeś ćwiczyć typowo na siłownie to ile wyciskałeś na klatke? i ile w łapie było? sory że zadaje te pytania ale ciekawi mnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 414
Jak zaczynałem to biceps miał 35cm,udo ponizej 55:p waga 64kg:)na klatka wyciskalem nie wiem ile,klatka jest moja najslabsza strona,ale na raz bralem 60kgx12powtórzen.Nic nie szkodzi,mam nadzieje ze bedzie tutaj wiekszy tłum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Gen do barów jest do***iesz kilo i gitara wrzuć jakieś aero w dni bez siłowni bo jak u mnie brzuch też się pojawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 414
Trening1 14-12(kazde cwiczenie 14-12 powtórzen)
Wyciskanie hantli 21,21,32,32kg
Wyciskanie sztangi skos w dół 70kg
Brama+rozpiętki na skosie dolnym 20kg/10kg

Uginanie ramion ze sztanga łamana 48,48,48
Młotki 16kg
Dropset na wyciągu dolnym 5,4,3sztab.

Komentarz:Trening wszedł bardzo fajnie.Tym systemem jade ten tydzień,a od pon. bedzie jechal 12-10powtórzen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie Poprawności Treningu

Następny temat

Plan FBW (2x tyg) - priorytet barki, kościec, klatka

WHEY premium