SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DEMOLUB/dziennik/ 15-10-5 by Wodyn , plan STR 244 .str.131.Filmy.str.18,44,48,119

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 279095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
"Tylko"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37378
Pavveeel rok temu to by było dużo i dla mnie, ale teraz jeśli chcę ciągnąć 200 kg to muszę się do niej zbliżać dużymi krokami



DZIEŃ TRENINGOWY 26-SIERPIEŃ
PIĄTY TRENING MAKROCYKLU W ZAKRESIE DZIESIĘCIU POWTÓRZEŃ

Martwy ciąg sumo
Seria rozgrzewkowa 100 kg x 5 .Dwie serie właściwe 147 kg x 10 (poprzednio były siady)
Push press
Seria rozgrzewkowa 60 kg x 10. Dwie serie właściwe 70 kg x 10 (powinno być 71 kg .Poprzednio 67 kg)
Wyciskanie sztangi na płaskiej
Seria rozgrzewkowa 60 kg x 10 . Dwie serie właściwe 90 kg x 10 (poprzednio 85 kg)
Podciąganie podchwytem
Dwie serie z dodatkowym obciążeniem + 10 kg (Poprzednio w drugiej serii tylko 8 powtórzeń, ciężar ten sam)
Dipsy
Dwie serie z dodatkowy obciążeniem 28,5 kg x 10 (poprzednio 27 kg)
Uginania młotkowe stojąc
Dwie serie 25 kg x 10 + jedna seria dla sprawdzenia czy dam rade w piątkach z 32,5 kg . Dałem radę .(poprzenio taki sam ciężar)
Wznosy na łydki
Dwie serie na maszynie stojąc 178 kg x 10 (poprzednio 169 kg)

UWAGI !
1.Bałem się ciągów niopotrzebnie był lekki zapas .
2.PP też zapas .
3.WL troszkę ciężko w drugiej serii .
4.Podciąganie jakoś poszło.
5.Dipsy nie jest źle .
6.Uginania młotkowe OK.
7.Wznosy OK.

Nie wiem dlaczego zwłaszcza po wyciskaniu i dipsach odczuwam ból w okolicy mostka ?
Sam środek klatki piersiowej , nie chcę myśleć że to jakieś bóle wieńcowe ale wszystko możliwe .

Zmieniony przez - demolub w dniu 2009-08-26 20:24:10

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
200 w ciagu jak najbardziej realne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 779
a nie odbijasz sztangi o klatkę? ból w okolicy mostka głównie spowogowany jest jakimiś problemami oddechowymi i nerwicami, serce czasem też ale przy takim trybie życia to raczej nie to.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7098
robisz wyciskanie mojim rekordem (90) ;D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 512 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4279
a dipsy robiłeś cały czas? bo jak ja mam przerwe od dipsów pare tygodni a później do nich wracam, to przez 1-2 treningi to jest normalne, klatka musi się rozciągnąć i powinno być ok

Pain is temporary, pride is forever
_____________
Comeback! http://www.sfd.pl/Satreb/_Blog/_ROAD_TO_REDEMPTION-t742858-s6.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34857
Ciągi 147kgx10 ja *******e
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41375
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5267
Popijasz kreatynę sokiem z winogron celowo, czy tak się złożyło akurat.
Świetnie Ci idzie, do końca piątek nie kombinuj nic z planem, na negatywach dasz ostro popalić.
Ból w okolicach mostka to dość normalna przypadłość przy częstym wykonywaniu dipsów(wcześniej pewnie nigdy nie robiłeś ich 3 razy w tygodniu). Rozciągaj się, za jakiś czas zniknie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 712 Napisanych postów 4351 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57865
dawno sie nie wypowiadalem:) bo duzo robie i szykuje sie do powrotu do polski, jezeli chodzi o progresje w dipsach ja bym ja inaczej zaplanowal lekko ale ciezar idzie do przody czyli progresja tez jest:). Podciaganie tez bym zaczal od mniej np pierwszy trening 2,5kg, dalej 5kg itd. Dzis w podciaganiy 2 seria 8 powt, mam nadzieje ze odpoczoles i dokonczyles dodatkowe 2. No i w wyciskaniu juz dzis ciezar maskymalny, tez bym zostawil sile na pozniej. Jak pisal knife w artykulach, zapas jest dbbra oznaka:) w budowaniu sily i masy. Powodzenia i z gratulacjami czekam na osttanie treningi:):)Idzie bardzo dobrze:)
Uwagi daje pop swoich doswiadczeniach na moim organizmie, na TWoim moze byc inaczej, dla Ciebie to co robisz moze byc dobre dla mnie nie, jak pisal killob w AD trzeba poexperymentowac zeby wiedziec czy dobrzre cos jest dla Ciebie czy nie:)

Zmieniony przez - kris4real w dniu 2009-08-27 02:08:10

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tydzien regeneracji?

Następny temat

trening a bieganie

electro
Polecane artykuły