SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888365

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
a fajnie było szczegółów niebede zdradzał pomidor czy chcesz skończyć swoją zywotność jako sałatka z pomidorów ?

a po za tym właśnie nic niepiszecie Co mówić co wiecej ja to wam dzisiaj wrzuce fotki obiecanej Kanciapy ciekawe czy ktoś pamieta wrzuce foty melinki mojej co siedzimy z kumplami










PIsać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 61437
nu hej o 19 śmigam na siłke ale do tego czasu pospamuje z wami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
no to zaczynamy Spam Co tam masa Wiecej słychać

my to wczoraj kosz Pożyczyliśmny taki zmiasta do kanciapy

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2005-08-04 17:43:32
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 61437
u mnie postaremu


czyli co drugi dzień siłka przed siłką kawa i tak sobie lece powoli a w wolnych chwilach odpoczywam (już tydzień nic niepije )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
ja od poczotku wakacji Hehe to patrze jak co 2 osoby na tym forum Spanie Jedzenie Siłka

ale zmuł ja to o 20 wybijam do Melinki Posiedzimy pogramy w EuroBiznes
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
siemka:*

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 61437
****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ****a ide na siłke
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
nie idź szkoda siły

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
ja bym nieposzedł ;->
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 61437
ja byłem i było fajnie i się nawet niezmęczyłem nawet teraz mnie energia rozpiera
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

electro
Polecane artykuły