SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194872

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolejna 'edycja' pojedynczych pytań.
Jazda
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1087
Jadę dzisiaj do kielc, chcę zakupić tam w vitamin shopie clenburexina, zna ktoś godziny otwarcia tego sklepu w galerii echo lub innym miejscu, lub może mi polecić inny spalacz tłuszczu (że tak powiem średniego działania) ponieważ piszę że clenburexin jest średniej mocy spalaczem a o taki mniej więcej mi chodzi ponieważ chcę dociąć już do końca lecz wcześniej nie brałem i taki mi tu polecono.Ew. na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego spalacza, jakieś konkretne składniki i ich ilość na porcje ?

taaaa

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Mam takie pytanie - czy bez dopingu mogę stosować taki trening przez miesiąc/dwa?

Poniedziałek - aeroby na czczo z rana + trening siłowy po południu
Wtorek - aeroby na czczo z rana + trening siłowy po południu
Środa - aeroby na czczo z rana + aeroby po południu
Czwartek - aeroby na czczo z rana + trening siłowy po południu
Piątek - aeroby na czczo z rana + trening siłowy po południu
Sobota - aeroby na czczo z rana + aeroby po południu

Chcę aeroby dzielić na 2 pory, powiedzmy 15-20 minut na czczo i 20-25min po południu, ponieważ uzyskam tak większy wydatek energetyczny, a przy mojej kondycji + bólu kolan nie jestem w stanie być w ciągłym biegu przez te 40-45 minut :)

Suplementacja bcaa + ba + kreatyna

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-06-27 13:36:58

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
po co tyle aero? różnica w podkręceniu metabolizmu między 4 a 6 dniami jest minimalna. To już zdecydowanie lepiej kręcić interwały

Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-06-27 13:38:12
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Tyle aero dla zabicia czasu, lubię to robić, 2 miesiące wolnego więc jakoś dni muszę zapełnić, tylko nie wiem czy to nie będzie za duży wysiłek dla organizmu dlatego pytam ;)

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-06-27 13:44:23

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to pykaj interwały w te dni co nie masz siłowni
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Ale pytam o taki rozkład jaki rozpisałem - czy taka ilość treningów może być, a nie o interwały. Może raz na tydzień zrobię interwały, wolę zwykły bieg.

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-06-27 13:47:35

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12943
Wydaje się być lekko "przeładowany" ale te aeroby aż takie długie nie będą, skoro chcesz je rozbić, najlepiej przekonać się samemu na sobie czy "daję radę" :D

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
OzzyMG
Ale pytam o taki rozkład jaki rozpisałem - czy taka ilość treningów może być, a nie o interwały. Może raz na tydzień zrobię interwały, wolę zwykły bieg.

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-06-27 13:47:35

Jeżeli chcesz uzyskać masie mięśniową to przy takim rozkładzie będzie bardzo trudno. Ale ogólnie - wysiłek nie będzie zbyt duży ale trzeba koniecznie uwzględnić to w diecie i pomyśleć nad BCAA na aeroby na czczo.
Ale mięśni wiele przy takim rozkładzie nie uzyskasz więc musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcesz.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Jestem w trakcie redukcji - nie masy. Jak napisałem powyżej stosuję bcaa + kreatynę, myślę że to mnie zabezpieczy, oczywiście startując z takim treningiem zacznę z większą ilością kalorii w diecie niż miałem dotychczas. Dzięki za odpowiedź :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1768
Mam takie pytanie, odnośnie mojego rozumowania nabierania masy i rzeźbienia jej. Mam 18 lat, 172 cm wzrostu, 38cm w bicepsie i ok.9.30 % tkanki tłuszczowej. Mam cel nabrania masy a potem wyrzeźbienia jej tak aby mięsień był gęsty i estetyczny. Chodzi o to, że przy nabieraniu masy muszę jeść dużo tłuszczy(tych dobrych nienasyconych) i białka no białko to wiadomka tak? a potem po np. 2 miesiącach masy zastosować trening na rzeźbę. I tu moje 2 pytanie jak optymalnie spalić nadmiar tkanki tłuszczowej nabranej podczas robienia masy tak aby nie spalić również mięśni. Czy jest na to jakaś reguła? oraz czy moje rozumowanie nabierania masy jest prawidłowe. Może ograniczyć węgle tak aby nie zalewać organizmu i po skończonej sesji masy, będzie mniej do spalania?

Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]Kardi5__Innowacje_i_Wariacje-t977771.html

"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, jest reguła. Odpowiednia dieta redukcyjna - tak się nazywa ta reguła.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Chce przybrac na masie!!! pomocy ;)

Następny temat

Zrzucenie masy...

electro
Polecane artykuły