dostalem 12 pkt bo to jedyny wsad ktory dalem z 3 lub 4 proba;/
przy 1 probie podkrecilem kostke zobaczycie na filmiku.
ale generalnie windmill z reki 1 proba.
z narzutu pseudo windmill( zobaczycie co wyszlo,,taki power jedna reka ze zlapaniem obreczy;p bo juz nie chcialem spudlowac. wiec za 2 proba
1 reka narzutu 1 proba.
360ka z reki gortata jak mowilem.
i na koniec jakas pseudo pompka ale okrutnie slabo ja i drugi finalista dalismy ze zmeczenia;p
ja mam wszystko ladnie nagrane potem wam wrzuce:) na rozgrzewce zamykalem lokiec na koszu. probowal te fenomen co kiedys opowiadalem ale sie nie udalo;p
przy 1 probie podkrecilem kostke zobaczycie na filmiku.
ale generalnie windmill z reki 1 proba.
z narzutu pseudo windmill( zobaczycie co wyszlo,,taki power jedna reka ze zlapaniem obreczy;p bo juz nie chcialem spudlowac. wiec za 2 proba
1 reka narzutu 1 proba.
360ka z reki gortata jak mowilem.
i na koniec jakas pseudo pompka ale okrutnie slabo ja i drugi finalista dalismy ze zmeczenia;p
ja mam wszystko ladnie nagrane potem wam wrzuce:) na rozgrzewce zamykalem lokiec na koszu. probowal te fenomen co kiedys opowiadalem ale sie nie udalo;p