SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 274891

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28291
dostalem 12 pkt bo to jedyny wsad ktory dalem z 3 lub 4 proba;/
przy 1 probie podkrecilem kostke zobaczycie na filmiku.

ale generalnie windmill z reki 1 proba.
z narzutu pseudo windmill( zobaczycie co wyszlo,,taki power jedna reka ze zlapaniem obreczy;p bo juz nie chcialem spudlowac. wiec za 2 proba
1 reka narzutu 1 proba.
360ka z reki gortata jak mowilem.
i na koniec jakas pseudo pompka ale okrutnie slabo ja i drugi finalista dalismy ze zmeczenia;p

ja mam wszystko ladnie nagrane potem wam wrzuce:) na rozgrzewce zamykalem lokiec na koszu. probowal te fenomen co kiedys opowiadalem ale sie nie udalo;p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5128
a co sądzisz o takim treningu z naciskiem na wyskok:

pierwszy dzień treningowy:
-podskoki ze sztanga na plecach 30% ciezaru z przysiadu 3x5
-przysiad 5x5 progresja duzy ciezar
-wykroki lub przysiad bulgarski 3 x 8 na noge
-brzuch siłowo
-wiosłowanie sztangą 3x12
-wyciskanie na płaskiej 3x12
-wyciskanie sztangi stojąc 2x12
-francuskie wyciskanie sztangi leżąc 2x6

drugi dzien treningowy:
-clean pull 5X3
-push press 3x8
-martwy ciag 5x5 progresja
-brzuch siłowo
-wyciskanie na skosie 3x12
-podciąganie na drążku podchwyt 2x12

założyłem już jeden temat w innym dziale ale odpowiedzi wprost nie dostałem, dlatego tu pytam.

Zmieniony przez - bartoszkar w dniu 2012-07-09 11:33:31

Zmieniony przez - bartoszkar w dniu 2012-07-09 11:52:32

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
A wybierasz się teraz na turniej w Lubartowie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3060
bartoszkar ja bym wyrzucil wyciskanie na skosie, wioslowanie na drugi dzien przeniosl ale jak kto woli
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
ciezko bedzie, jedno cwiczenie na klatke, podciaganie i wioslowanie na plecy, jedno na triceps i jedno na biceps (chyba ze dasz np pompki na poreczach i podciaganie podchwytem to nie bedziesz musial robic oddzielnie klatki i tricepsa bo porecze zalatwiaja obie sprawy)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5128
poręczy nie mam chyba ;/

Zmieniony przez - bartoszkar w dniu 2012-07-09 14:15:35

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
mozna dwie sztangi rownolegle ustawic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5128
dobra jakoś wykombinuje, sztangi mogą chyba odjechać ;d ale ławeczki najwyżej zsunę ... w drugi dzień to dać? i robić 3 serie powtórzeń aż siły nie będzie??

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
nie da sie 3 dnia dolozyc?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28291
tak bede na turnieju w Lubartowie:);p
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

electro
Polecane artykuły