SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ - Wracamy na właściwe tory

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343

Plan: Plecy
Data: 21 maj 2012

Drążek, szeroko, podchwyt - Total: 35
+5kg x8
+5kg x8
+5kg x7
+5kg x8
+5kg x4


Martwy Ciąg - RAMPA 8 (15)
50kg x6
65kg x6
80kg x6
100kg x3


Podciąganie hantli, w podparciu o ławeczkę - RAMPA 6
21.5kg x6
31.5kg x6
41.5kg x3


Odwrotne wiosło (Inverted Rows)- 3x16


Szrugsy - RAMPA 15


Drążęk szeroko podchwyt - Total :40


Podsumowanie treningu:
Dzisiaj trochę inny trening pleców, naszła mnie lekka ochota na większą ilość kilogramów. Bez sensu trening, nie wiem co to miało być. Straciłem godzine życia. Od kolejnego treningu będę mógł już wrzucać filmiki, więc już nie będę tak odp*****lał.

Drążek - dziś podchwyt, zamiast nachwytu. Normalnie.

MC - Ch**owo, bez kota, ale ciągnięte tylko i wyłącznie plecami.

Podciąganie hantli- dzis zamiast wiosłowania. Ch**owe czucie pleców, jak we wiośle. Tylko że teraz nie czułem żadnego mięśnia, a we wiośle, czułem chociaz tylne aktony barków.

IR - wyj**ane, dziś nie robiłem.

Szrugsy - nie chciało mi się.

Drążek - wyj**ane.

Gorszego treningu zrobić nie mogłem. Dziękuję, do widzenia.
Ocena treningu: 1+/10

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2012-05-21 18:54:34

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Ja bym Ci proponował przerwę od treningów, bo co trening to widzę ocenę 1+ albo 1. Ewidentnie coś Ci nie idzie, może brak Ci dystansu do sprawy. Odpocznij, zregeneruj się i wróć do siłowni jak nabierzesz dystansu, bo teraz to z tego co widzę tylko się wkvrwiasz - a to nie o to chodzi

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
tak jak arnold, może za bardzo sie spinasz i nie wychodzi Ci to tak jak powinno, odpuszczać nie odpuszczaj,a le rób to dla siebie i na spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Cały dzień chodzę podjarany, że będzie trening, że tym razem będzie zaj**iście. Przychodzi pierwsze ćwiczenie i zupełnie, nie czuję tych mięśni które bym chciał. <emo mode-off>
Wyj**ane mam, niczego nie będę kończył, nie ma szans na żadne przerwy. Jestem na dnie, niżej już nie spadnę. Joł.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Zmniejsz ciężary, korona królewiczowi z głowy nie spadnie, a jak dorzucisz pauzy w ruchu to nagle poczujesz na nowo mięsień. Polecam, mi też nie szły np. podciągania jak podwiesiłem zbyt wiele kg bo za bardzo goniłem i zatraciłem sens, zmniejszyłem o połowę i zwolniłem negatywy... podobnie z siadami czy wiosłem, byle bez spiny. Kortyzol nie działa uderzeniowo niczym osławiony katabolizm, ale mimo tego daje się we znaki.

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może dowal jakąś przedtreningówke to będzie motywacja cały czas? Krzycz trochę - to pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
To jest przez to że kombinujesz. Ja też miałem raz podobny tren pleców - przekombinowałem, i zrobiłem Bóg wie co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21533 Napisanych postów 30779 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870395
Jak Cokta. Wybierz te ćwiczenia które Ci leżą, i na nich opieraj treningi, dorzucaj kilogramów co trening i nie kombinuj, a będzie dobrze. Nie czujesz wiosła sztangą to wywal. Daj półsztangą, czy czym tam Ci bardziej pasuje. IR już w tamtym tygodniu mówiłeś że Ci nie leży, to trzeba było zmienić na coś w czym czujesz plecy.
To tyle, buziaczki :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Jaki sens pisać w MC, że rampa 8 a docelowa na 15 ruchów, jak zwyciężyło ego i poszedłeś kaleczyć technikę na głupiej stefce, którą i tak podniosłeś tylko 3 razy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase

Następny temat

Ocena planu na siłę.

WHEY premium