SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ - Wracamy na właściwe tory

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ja z kolei po obejrzeniu filmiku z drążkiem doszedłem do wniosku, że czas zainwestować w żarówki, ewentualnie świece jeśli lubisz old school.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Jak w MC obniżysz biodra niżej, to mocniej z nóg się odbijesz i bardziej je poczujesz.
A podciąganie... fakt widać od cholery i ciut ciut, nie myślałeś by w ogóle światło wyłączyć, wtedy będzie bardziej kameralnie?

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Nie bolą Cię kolana, jak tak charatasz o nie sztangą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ta, tyle, że on ma problemy z niskim schodzeniem do siadów, także ciężko będzie mu obniżyć pozycje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nosz k***a. Ostatnio mi kazali wyżej się podnieś, teraz za wysoko. AAAAArg, no j**nę zaraz komuś :D

Regenat - nie. Zupełnie mnie to nie boli.

Panda - miałem nadzieję, że dasz jakąś cenną wskazówkę co do MC, a Ty jak zawsze się czepiasz o pierdoły. Nie wiem, skąd ja mam tam wziąć światło. Jak nie mam poprowadzonych żadnych kabli w to miejsce. A niedługo będę sobie robił siłkę w innym pomieszczeniu. Żebym mógł normalnie odkładać sztangę przy MC. Bo teraz nie mogę napierdzielać, bo wpadnę do pokoju rodziców xD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Niżej tyłkiem schodzić, dynamiczniej szarpnąć i ściskać łopatki, bo przy 70 kg nie prostowałeś się do końca. A i zapomniałbym o najważniejszym- doyebać ciężaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
k***a, czyli ja znów robię błąd, bo tyłkiem mało co schodzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Odpowiadając na Twoje pytanie: ja już sam nie wiem bo wszyscy mącą. Wg filmików instruktażowych zamieszczonych na konkurencyjnym forum robie klatkowe (pochył do przodu, nogi do tyłu) ale ktoś tu ostatnio mówił ze to dupa a nie klatkowe bo w klatkowych nogi są z przodu...


też myśle że niżej mógłbyś zejść, robisz jeszcze to rozciąganie (mc na prostych bez ciężaru itd.)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Klatkowe - łapy na boki, nogi w przód, ciało też załamane w przód.
Tricepsowe - łapy wąsko w tył, nogi do tyłu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
No to robie tricepsowe - tak myślałem

fvck K**

Zmieniony przez - vixen3 w dniu 2012-05-28 21:30:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase

Następny temat

Ocena planu na siłę.

WHEY premium