SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ - Wracamy na właściwe tory

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Gratuluje progresu, ale mogłeś świętować to w inny sposób, a nie zaraz obalać flaszke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21533 Napisanych postów 30779 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Adrian- a czy przypadkiem czwórki się szybciutko nie wyłączają i na dnie nie pracujesz głównie dupą i dwójkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Tak jak piszesz, ponizej konta 90 stopni wlaczaja sie posladkowe, dwojki i prostowniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Plecy bardzo fajnie się prezentują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
vixen3
Nic dziwnego że klatka i bic poszły do przodu jak jedziesz na takim towarze jak jest w tle na zdjęciu (de luxe)
a jak z wagą?

Waga? Nie mam pojęcia. A towar, to stara kolekcja, z czasów, gdy ćwiczyłem w inny sposób ;d

TieS91
prosze bardzo waga spada a wymairy w gore ;D Dawno mysmy sie nie widzili , widze forma na lato bedzie :)
Nie będzie, a jeżeli już, to na kolejne lato :D

Buli915
Gratuluje progresu, ale mogłeś świętować to w inny sposób, a nie zaraz obalać flaszke
Dzięki :D

prz1993
Ładny progres, tymbardziej że jeszcze z pasa zleciało
Też mnie to cieszy. Chyba jako jedyny na tym forum robię recomp(chociaż ostatnio, bardziej w stronę masowania), a to nie najlepsza droga do szybkich efektów.

Pandarek
Adrian- a czy przypadkiem czwórki się szybciutko nie wyłączają i na dnie nie pracujesz głównie dupą i dwójkami?
MojeImie
Tak jak piszesz, ponizej konta 90 stopni wlaczaja sie posladkowe, dwojki i prostowniki.
Nie wiem jak w tylnych, ale w przednich schodząc do samego dna, super czuje się pracę czwórek.

Regenat
Plecy bardzo fajnie się prezentują
Dzięki, szkoda, że łapki nie rosną i na zdjęciu wyglądają jakby były wklęsłe ;p

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Venc1Lq
Dzięki, szkoda, że łapki nie rosną i na zdjęciu wyglądają jakby były wklęsłe ;p



łapki wyklepiemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
haha :D
Strasznie dwuznaczne :3

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179


Może dowal jakieś powtórzenia na nie, żeby bardziej je skatować? Rozmawiałeś o tym z Antosem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Na razie nie ma potrzeby. W końcu zaczął rosnąć, po co mam jeszcze kombinować? ;p

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase

Następny temat

Ocena planu na siłę.

WHEY premium