SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ - Wracamy na właściwe tory

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
na podłodze robisz wspięcia? daj jakąś podstawke żeby większy zakres był? nie będziesz potrzebował takich ciężarów na zmęczenie łydek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Z hantlami wchodzi słabiej niż ze sztangą, bo jest mniejszy opór obciążenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
sam zarzucasz sobie te 25 ;D? nei wiem czy tylko Ja mam problem z zapodaniem wieksych hantlido wyciskania czy inni takze :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Vixen - daj mi się nacieszyć kilogramami, chociaż przy wspięciach ;D
Cokta - nie rozumiem :)
TieS91- Tak sam. Wstaje lekko rozbujam i gdy siadam, zarzucam na klatę. U Huberta to chyba zobaczyłem, nie jestem pewny. :P

A dziś plecki, grrr. Prostowniki trochę zmęczone, ale powinno być ok. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343

Plan: Plecy
Data: 4 czerwiec 2012

Drążek, podchwyt - Total: 35
x10
x9
x9
x7


Martwy Ciąg - RAMPA 8 (15)
50kg x8
60kg x8
75kg x19


Wiosło jednorącz - RAMPA 16
11.5kg x16
16.5kg x16
21.5kg x16
21.5kg x15


Szrugsy - RAMPA 20
mała sztanga
38kg x20
48kg x20
58kg x20
68kg x20


Drążek, nachwyt - Total :30
10 serii
x10
x8
x10
x8
x8
x8
x8
x5
x8
x7


Podsumowanie treningu:
Zero mocy przed treningiem, w trakcie i po.

Dronżek - zaj**iście.
MC - chu jo wo, kot.
Wjosło - po chvju.
szrugs - dopsze.
drążek - ale dziś doyebałem.

Nie chcecie, żebym dzielił się wrażeniami z treningu.

Ocena treningu: 4+/10

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Zaczyna się handra Venc, to ta pogoda tak działa na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Wina michy. "Ktoś" zaj**ał moje kanapki do szkoły i zjadł moje jajka, odłożone na śniadanie. Nigdy już nie ugotuje jajek wieczorem.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Ależ czemu? Zrób kanapeczki (na 1 kromkę chleba dajesz pół łyżeczki chilli ale na środek, nie na brzeżki, oraz z łyżeczkę czarnego pieprzu), jajeczka (gotuj 15-20 minut, wychodzą wyjątkowo niezjadliwe), możesz jeszcze zostawić szejkusia dla łasuszka (jedno jabłko na szklankę mleka, dolewasz nieco oliwy i sporo cukru - wchodzi pysznie, wychodzi równie szybko).

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Twoja wina, nie michy. Też tak mówiłem

Z łydkami chodzi o to, że jest mniejszy nacisk obciążenia, kiedy trzymasz w dłoniach (poniżej lini bioder) niż kiedy masz ją na plecach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
kamikaz
Ależ czemu? Zrób kanapeczki (na 1 kromkę chleba dajesz pół łyżeczki chilli ale na środek, nie na brzeżki, oraz z łyżeczkę czarnego pieprzu), jajeczka (gotuj 15-20 minut, wychodzą wyjątkowo niezjadliwe), możesz jeszcze zostawić szejkusia dla łasuszka (jedno jabłko na szklankę mleka, dolewasz nieco oliwy i sporo cukru - wchodzi pysznie, wychodzi równie szybko).
Ale ja nie mam problemu z robieniem michy rano. Od roku jem rano jajecznicę, ale raz wyjątkowo zrobiłem sobie wieczorem jajka na śniadanie. Rano zaglądam do lodówki, a tam jajek nie ma. Zaglądam do chlebaka, moje kanapki zaj**ane. A nic w domu już do jedzenia nie miałem, zupełnie nic. I od 5.30 do 15.20, bez żadnego żarcia. Myślałem że umrę.

Cokta
Twoja wina, nie michy. Też tak mówiłem
Zapewniam Cię że michy. Pierwszy posiłek o 15.30. Może komuś to służy, ale nie mi. Gdy moje ciało jest przystosowane do normalnego spożywania posiłków. A nie jakiś cudów, j/nj. Teraz czuje się dużo żwawiej, bo już jestem po kilku posiłkach.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase

Następny temat

Ocena planu na siłę.

WHEY premium