SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ - Wracamy na właściwe tory

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Warto porównywać swoją sylwetkę, wzorować się na kimś. Lub poddawać swoją sylwetkę krytyce. Dzięki temu mamy możliwość zobaczyć w jakim stadium "zaawansowania" jest nasza sylwetka. Nie warto jednak, próbować kogoś gonić, bo może się okazać, że nigdy takiej sylwetki nie osiągniemy.
Nudziło mi się dziś troszkę, to też chciałem sprawdzić ile doczepię do paska w dipsach jak będę je robił jak Knife. Do paska 40kg, ale powtórzeń udało się zrobić tylko 2 (w sumie 3, ale pierwsze powtórzenie poszło z nóg, bez wybicia, ale jednak). Tak, karmiłem swe ego.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2012-05-09 19:04:29

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Venc co Ty pyerdolisz że przem jest duży
Stawiaj na technikę , lepiej to zadziała na Twoje mięśnie , przez co lepiej wpłynie na sylwetkę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Cokta - raczej optymistami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Visnioffy - Hahaha :D Żartowałem przecież, to jest mały chudzielec. 5kg na bicka ugina co za koleś. xD
Regenat - Dokładnie tak, Ni będziemy się op*****lać, to urośniemy :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dokładnie. W filmiku o Alistair Oveereem, jest takie zdanie:

"Trener kazał mi zanurkować. Kiedy to zrobiłem, przytrzymał moją głowę i trzymał ją bardzo długo. Po wynurzeniu, zapytałem:
- trenerze, co Pan robi?
- Jeżeli będziesz chciał osiągnąć sukces tak bardzo, jak chciałeś oddychać - to go osiągniesz"

Mniej więcej tak to szło (piszę z głowy). Więc wystarczy chcieć. Wiemy wszyscy gdzie teraz jest Oveereem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Dokładnie coś takiego było, ostatnio też to oglądałem, widzę że na pakerzy.org wbijasz

I tak nie urośniemy i wylądujemy na zbieraniu znaczków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ta, albo zbieraniem chrustu.

Chłopaki, to był dżołkk, a przerośnij go!

Dipsy 40kg powiadasz? Hmm, może i ja se dziś yebne maxa, żeby miec jak wyznaczyć ciężary na kolejne tygodnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja pierdziele. Dziś będzie najgorszy trening, od dawien dawna. Jest późno i duszno, do tego nap*****la mnie brzuch i dopiero przed chwilą wstałem, po drzemce, przez co czuje się wypompowany. Jeżeli dotrwam do końca treningu do będzie sukces. Kurcze, czemu dziś... w dzień najważniejszego treningu w tygodniu. :/

No nic, idę ćwiczyć :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Masakra tak późno chodzisz ćwiczyć? Tak lubisz czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Sam trenowałem pewien okres w domu, i wiem że jak są upały (co mamy teraz kvrwa!) to nie da się trenować wcześniej niż wieczorami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase

Następny temat

Ocena planu na siłę.

WHEY premium