SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ - Wracamy na właściwe tory

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak u mnie dziś wyglądało to podciąganie:




W sumie tylko Antosiowi miałem pokazać, ale chooy. Może wy coś doradzicie.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2012-05-07 20:54:42

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Venc1Lq
Nie pękam Regenat. Nigdy prawdę mówiąc, nie czułem się tak dobrze. Jeżeli chodzi o aspekt treningu. Prowadzi mnie Antos, a on wie co robi. Tylko dziwi mnie to że nie potrafię ogarnąć techniki tak podstawowego ćwiczenia. Jakim jest podciąganie.

Arnold, ciężar ciała to tu raczej nie ma nic do rzeczy. Chociaż kto wie. A ojciec albo matka, to mnie wyśmieją, jak im powiem, ze maja przyjść mi pomóc się podciągać... Powiedzą "Cię chyba poyebało, ja tu nie mam czasu na głupoty". :D


Wiem, wiem, że nie pękasz i nie pękniesz Chodziło mi o to, że z czasem i technika przyjdzie Wiesz, Ciebie dziwi, że tak ciężko u Ciebie z techniką. Mnie dziwi, że jeszcze nie potrafię wykonać jednej prawidłowej serii tak podstawowego ćwiczenia ... Ale mam nadzieję, że już nie długo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Trening mi daje niezłą frajdę, więc ciężko nawet "pęknąć", skoro nie ma powodu. Za dużo z tym dobrej i hardcorowej zabawy xD

I co nikt, nie ma żadnych rad co do podciągania? Czy wam jakość nie pasuje? Hahahah :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Ja również się tak wkręciłem w siłownię, że robię tylko dzień przerwy, potem dwa dni ćwiczeń, i znów pauza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Antos poważnie Ci pomaga ? Bo jakoś ciężko mi w to uwierzyć, pojedzie Ci po rajtach za ten drążek Przede wszystkim nie wiem po co się podciągasz tak wysoko, to nic nie daję tylko tracisz siły i pracę przejmują ramiona żeby dociągnąć Cię (broda nad drążek). Druga sprawa to wydaję mi się, że robisz przeprost w łokciach - przez to tracisz napięcie mieśniowe w plecach. I trzecia sprawa, która mocno rzuciła mi się w oczy, to robisz takiego "garba" spróbuj bardziej ściągnąć łopatki i WYPCHNĄĆ klatkę piersiową. Jak się zastosujesz do tych trzech wskazówek to myślę, że poczujesz


Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2012-05-07 21:46:52

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jest aż tak źle. Kur... No Antoś mnie pojedzie równo, to fakt.
Chyba że będzie miał dobry humor. Dzięki Arnold za rady, nawet sobie od razu spróbuję i sprawdzę. Bo pleców to ja dziś nie wymęczyłem :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Antos każe mi to wrzucić do dziennika. Więc wrzucam. Ja pierdziele :D

Podciąganie:




Wiosło hantlem:




Inverted rows:




Szrugsy:




Martwy Ciąg:


Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Muza hardcore

Zmieniony przez - Matth3w w dniu 2012-05-07 23:26:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie myślę o tym, skupiam się na treningu. Byłem przekonany że włączyłem muzykę :O

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do Szrugsów to przytrzymuje na pare sekund w górze dopiero powoli opuszczaj ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase

Następny temat

Ocena planu na siłę.

WHEY premium