SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ - Wracamy na właściwe tory

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Dzięki za rady.
Kami, to że siady głębokie wyrabiają lepsze proporcje rozkładu sił, to ja wiem. Ale te argumenty, że to nienaturalny ruch, mnie zupełnie nie przekonują. Kto niby robi głęboki przysiad w życiu. W jakich sytuacjach niby?

Co do niszczenia kolan. Nie chcesz mieć ich rozj**anych, to najlepiej wcale nie ćwiczyć. Bo nawet chodzenie, niszczy kolana. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Venc1Lq
Dzięki za rady.
Kami, to że siady głębokie wyrabiają lepsze proporcje rozkładu sił, to ja wiem. Ale te argumenty, że to nienaturalny ruch, mnie zupełnie nie przekonują. Kto niby robi głęboki przysiad w życiu. W jakich sytuacjach niby?

Co do niszczenia kolan. Nie chcesz mieć ich rozj**anych, to najlepiej wcale nie ćwiczyć. Bo nawet chodzenie, niszczy kolana. :)


jakbyśmy tak mieli do wszystkiego podchodzić, to byśmy nie jedli - bo nie ma już zdrowej żywności, nie ćwiczyli - bo szkodzi stawom, nie wychodzili z domu - bo można zginąć, i przykładów można mnożyć. Takie podejście jest bez sensu. Jak dobrze technicznie chodzisz, to kolan nie zepsujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No i o tym mówię, nie ma co płakać.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343

Plan: Klata, łydki
Data: 9 czerwiec 2012

Wyciskanie leżąc, skos dodatni, hantle 3 x15
25kg x16 *waga jednej hantli
25kg x13
25kg x10

Dipsy RAMPA 8
x8
+5kg x8
+10kg x8
+15kg x8
x13

Rozpiętki 4x 12
10.5kg x12*waga jednej hantli
10.5kg x12
10.5kg x12
10.5kg x12

Wspięcia na palce z hantlami
26.5kg x32 <jednonóż, na podstawce
26.5kg x30

Brzuch
SS-Unoszenie prostych nóg na drążku x12 - Spięcia +10kg x15
SS-Unoszenie zgiętych nóg na drążku x12 - Spięcia +10kg x12

Podsumowanie treningu:
Przed trenem lekko ospały. I przejedzony.

Wyciskanie- w pierwszej serii zawszę czuję moc, ale klata się tak pompuje, że w drugiej i trzecie serii już tak łatwo nie idzie. A myślałem, że na dzisiejszym treningu spokojnie pójdzie 3x15. Jeszcze mocniej, niż zawsze, flarowałem i nie wiem czemu, ale lekka ch**nia wyszła. Klata spompowana, ale barki też odczułem mocniej, niż zwykle.

Dipsy- dobrze. Mogłem dołożyć troszkę tak z 2.5kg. Na następnym trenie dodam.

Rozpiętki- dobrze.

Wspięcia- dziś jednonóż, na podstawce, bo musiałem być cicho. Rodzice spali, nie chciałem ich obudzić, zakładając obciążenie. Bo bym ich wk***ił.
Nie lubię robić jednonóż, po którymś powtórzeniu zaczynam czuć mocny dyskomfort :/

Brzusio - pozytywnie, chociaż brało na wymioty xD

Nie równy trening, początek brak mocy. Ale przy dipsach, powoli zaczynałem odżywać i było już ok. Jednak treningi z rana, to nie dla mnie. :P
Dalej chory, gardło boli, a dziś impreza. Obym na dobre nie zachorował :/

Ocena treningu: 7/10

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21535 Napisanych postów 30780 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870403
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Venc - widziałeś jak przysiada dziecko? Lub staruszka dojąca krowę? Ew. każ dowolnej koleżance zrobić przysiad i przetrzymać ruch w dole, to kolejne zejście będzie już głęboko do ziemi...
jak siadamy NATURALNIE
dzieciaczek

A trening. Pomijając porę, fakt o której musiałeś wstać żeby zjeść... Ty nocami spać nie możesz?

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Kamikaz lajt. Ja wstaję przed 5 i nie mogę spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dlaczego usunąłeś filmik ze swoich siadów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
O 5.30 wstałem. O 6.20 trening zacząłem xD
Stary po nocce, wrócił o 7.20 i cisza musi być. A o 15.00 jadę na urodziny i nie miałbym kiedy ćwiczyć :/
Dlatego chcę zrobić sobie siłownię, na dole, a nie na strychu. Żeby móc ćwiczyć w normalne pory. No i będę mógł w końcu rzucać ciężarami.

Staruszka co do krowy się dobiera, to siada na krzesełko. Jeżeli jest w ogóle w stanie usiąść, bo większość, to ma problem.
A jak dzieciaki siadają, to nie wiem, bo nie lubię dzieci i na nie nie patrzę ;p

Filmik usunąłem, bo nie chcę żeby ludzie paczali na ch**ową technikę :)

Edit: Urodziny o 15.00, a jadę zaraz. Tylko SFD przejrzę, ogarnę się i jazda :d

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2012-06-09 09:48:15

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
no to po co wstawiałeś filmik jak nie chciałeś, żebyśmy patrzyli? z reguły jest tak, że jak ktoś robi poprawnie to też nie ma sensu wstawiać, bo nie będzie czego poprawiać, a Ty chyba wstawiłeś do oceny, więc normalne jest, że technika idealna nie będzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase

Następny temat

Ocena planu na siłę.

WHEY premium