SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ - Wracamy na właściwe tory

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Niby tak, ale ten przedostatni miał ino 7+

Nie no, ciśnij W końcu nie narzekasz. O to chodzi. Tak z dnia na dzień przeszło ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Regenat
Niby tak, ale ten przedostatni miał ino 7+

Nie no, ciśnij W końcu nie narzekasz. O to chodzi. Tak z dnia na dzień przeszło ?
7+, to wysoka ocena :P
Spokojnie, kolejny trening to plecy, znowu będzie ch**owy trening :>

vixen3
Ale kozak dipsy masz +15kg x8
jest dzik
Tak, progres w dipsach jest nawet jak dla mnie zaskakujący. Ale jeszcze bardziej zadziwia mnie czucie klatki. Kiedyś jak robiłem klatkowe, czułem ją ledwo, ledwo. A teraz jest naprawdę super. Zupełnie dwa różne ćwiczenia dipsy na tricka i na klatę.
Dzięki Antosiowi, dał mi radę, żeby ćwiczenia na klatę, robić klatą!!! :D
Gdy się ograniczy doprostowywanie łap tricepsami do zera. Wszystko idzie dużo lepiej i bardzo mocno wchodzi w klatę ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
no nieprostowanie do końca - dobry patent, ale ja jeszcze za mało dipsów robie żeby jeszcze utrudniać sobie serie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Spoko, trenuj a szybko progresować będziesz, to jest proste ćwiczenie, tylko trzeba trenować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Vixen A próbowałeś już robić pompki klatkowe? Czy tricepsowe cały czas machasz?
Cokta Wcale nie takie proste. Wystarczy popatrzeć, jak wiele osób ma z nim problemy. Pamiętaj, że mówimy o wersji klatkowej. Tricepsowe, to banał :D
Dextr Dziękuję, miło mi :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343

Plan: Plecy
Data: 28 maj 2012

Drążek, podchwyt - Total: 35
x9
x9
x7
x6
x4


Martwy Ciąg - RAMPA 8 (15)
50kg x8
60kg x8
70kg x20


Wiosło jednorącz - RAMPA 15
11.5kg x16
16.5kg x16
21.5kg x16


Szrugsy - RAMPA 15
50kg x15
60kg x15
70kg x15


Drążek, podchwyt - Total :30
x7
x7
x7
x6
x3


Podsumowanie treningu:

Drążek - po obejrzeniu filmiku stwierdzam... ...że pora się poopalać :D
Aha, czułem plecy. Gdy tylko w podciąganiu czułem, że pracę przejmują bicepsy, kończyłem podciąganie się. Muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony. Rada Antosia "pracuj łopatkami", zdała egzamin. No i trochę jest to też zasługą innej pracy łapami. To nie one inicjują zginanie. A najszerszy. Ciężko mi to wytłumaczyć, ale podciąganie poszło w plecy, jak nigdy. Jeszcze trochę popracuję nad pracą łopatek i powinno być super :P

MC - Postanowiłem trochę doyebać, żeby w końcu odczuć ten trening pleców. Odczułem, ale dziwnym bólem z tyłu głowy, przez niespodziewane wejście kumpla. Załamałem pozycję techniczną, spojrzałem w bok i choy. Jakby mi miało czaszkę rozsadzić. No i do tego strasznie skatowało czwórki.

Wiosło - plecy coś tam odczułem i nawet nagrałem filmik, ale nie wrzucę. Bo powieliłem te same błędy co na ostatnim treningu i widzę co jest źle.

Szrugsy - Normalnie.

Drążek - Hardcorowo :D

Jak na trening pleców, bardzo pozytywnie. Tylko ten ból głowy, nie za ciekawy.

Ocena treningu: 7/10

Filmy:
Podciąganie




MC 50kg:




MC 70kg




Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2012-05-28 19:25:41

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Kurde, chciałem zobaczyć filmiki, ale ... "ten film wideo jest prywatny"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
a sorrki, już zmieniam :)
Edit: Już chyba ok, powinno być :P

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2012-05-28 19:48:44

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase

Następny temat

Ocena planu na siłę.

WHEY premium