SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ - Wracamy na właściwe tory

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4111
RDL jest po prostu do momentu gdy Twoje plecy mogą być proste, u każdego to będzie inna głębokość, ale się powiększy po jakimś czasie, niemniej nie można na tym ćw schodzić poniżej kąta prostego i odłożyć sztangi na ziemi (no ok tutaj nie jestem pewien bo kazdy ma inna budowe, ale raczej nie) bo wtedy się garbisz i robi z tego MC na prostych/sztywnych nogach, który zakłada garbienie się kręgosłupa i schodzenie poniżej poziomu z plecami.

http://



Przynajmniej tak twierdzi i pirsze wszędzie Rip.

Tutaj dla potwierdzenia od Lyle McDonalda, łącznie z całym tłem historycznym żeby rozwiać to zamieszanie obecne wszędzie :D

http://www.bodyrecomposition.com/training/rdl-vs-sldl.html



Zmieniony przez - photek w dniu 2012-04-21 19:41:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
powodzenia:D też wole rdl od mc -nie dość ,że lepiej atakuje prostowniki i dwugłowe to sporo cięższy jest i nie trzeba wpyerdalać dużo ciężaru na sztange . co do rdl to ja robiłem do tego momentu ,gdzie czułem ,że się nie garbie ,podstawki są przydatne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Ja to co robie to niby nazywam MCNPN , schodze jak najglebiej sie da, ale nie dotykam sztanga ziemi, lecz malo brakuje, bo mam spore krazki. Ale z DS'em jest ciezej robic i to duzo, tez probowalem tej wersji, lekki garrbik jest, ale nie mocny

Zmieniony przez - Stanisuaf w dniu 2012-04-21 20:16:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21533 Napisanych postów 30779 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870396
Tylko tak naprawdę, czy ważne jest jak co się nazywa? Ja też robię tak jak Stachu, nazywam sobię to MCNPN, a mogę i nazywać uginaniem sztangi na uszy, a i tak będą pracować te mięśnie które chcę. Problem pojawia się wtedy gdy nie pracują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
dextr
powodzenia:D też wole rdl od mc -nie dość ,że lepiej atakuje prostowniki i dwugłowe to sporo cięższy jest i nie trzeba wpyerdalać dużo ciężaru na sztange . co do rdl to ja robiłem do tego momentu ,gdzie czułem ,że się nie garbie ,podstawki są przydatne


Wolisz podnosić mniej? Okej


Dobra szerokość pleców, chłopie na co Ty narzekasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
staranny

Zauważyliście, że przeminęła era FBW i teraz każdy jedzie splity?


spokojnie ;) za 5-8 miesięcy pokończą się ludziom progresy na splitach i wysokich repach to wrócą do fbw na niskich repach opluwając poprzedni system, i tak w kółko ;) kto siedzi trochę dłużej na forum ten już widział takie historie ;)

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4111
no, takze zeby uniknac zmiany mody i wpadania w inna najlepiej robić treningi góra/dół lub push/pull :D coś pomiędzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Autopsy nie bądź taki pewny:) FBW nie ma nic ciekawego do zaoferowania w kwestii budowania masy mięśniowej, ktoś może pisać bzdurne rzeczy, że trening jest bez znaczenia, że micha się liczy ale to nie prawda, gdyby tak było każdy by ćwiczył FBW dużo jadł i rósł, a tak niestety nie jest i nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Dokladnie Prz1993 - zwał jak zwał, aby czuc co trzeba, ta sama zasade wyznaje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Niesamowite.
"Zakwasy" w klacie i tricach, utrzymują się od treningu B1. Mega DOMSy w dwójkach, prostownikach, bicku i najszerszym, po treningu wczorajszym.
Do tego niesamowite zakwasy w przywodzicielach. Nie mam pojęcia czemu.
Ja pier... :D
Tak dużych DOMS'ów nie miałem, od początku moich treningów. W końcu jestem pewien, że ten trening to nowy bodziec dla moich mięśni. Zobaczymy co będzie na kolejnych treningach. Bo w końcu kończę fazę deloadu i wchodzę na normalne obciążenie.
Pocisne tym planem jednak dłużej, bo jest po prostu ułożony idealnie pode mnie. Fun na treningu, jak za czasów FBW, po treningu czuję te partie które ćwiczyłem. Na koniec treningu, po prostu nie ma szans, zrobić już dodatkowego ćwiczenia na przećwiczone partie. Nie miałem jeszcze takiej sytuacji :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase

Następny temat

Ocena planu na siłę.

WHEY premium