SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ - Wracamy na właściwe tory

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Niestety to już wcześniej wiedziałem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
No jasna sprawa - każdy o tym wie i każdy robi po swojemu, paradoks nieprawdaż?
Dlatego powtarzam kiedy tylko mogę, że teoria ćwiczeń nie uczy - trzeba to czuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
W dole w dipsach, ruch ściskający, jakbyś chciał zmiażdżyć poręcze do środka. Wtedy klata pracuje jak szalona. Czasami jeszcze mam problem, zapominam się i kończę ruch tricepsem. Do pełnego wyprostu łap. A to trochę psuje efekt i napięcie z klatki schodzi, ale to już rzadkość. Jeżeli chodzi o klatkowe.

A w tricepsowych dipsach, to nie wiem sam. Po prostu lubię je robić i mi ładnie wchodzą :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Antos - kiedy ja właśnie czuję klatę gdy robię to ćwiczenie, pompa jest na niej, zakwasy też się zdarzyły, czego w tricepsach nie było. I przy dipsach lepiej czuję klatę niż wl, tylko problem jest że lp się nie zwiększa.

Venc1lq - ścisk jest;) no właśnie mi zależy na pełnym zakresie ruchu. Chodziło mi raczej czy robiłeś cały czas na max lp czy może na stałej. Pomogło dokładanie ciężaru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
janusz121
Antos - kiedy ja właśnie czuję klatę gdy robię to ćwiczenie, pompa jest na niej, zakwasy też się zdarzyły, czego w tricepsach nie było. I przy dipsach lepiej czuję klatę niż wl, tylko problem jest że lp się nie zwiększa.

Venc1lq - ścisk jest;) no właśnie mi zależy na pełnym zakresie ruchu. Chodziło mi raczej czy robiłeś cały czas na max lp czy może na stałej. Pomogło dokładanie ciężaru?


Zakwasy nie mają się zdarzać, one mają być po każdym treningu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Różnie, oj różnie. Robiłem ze stałym ciężarem, przez jakiś czas były też np. serie na maksa, z 20 sekundowymi przerwami.
Jak chcesz robić dużo powtórzeń, to raczej baw się ze zmiana czasu przerw. Bo trzeba pracować nad wytrzymałością mięśniową. Dokładanie do paska, nie przekłada się tak mocno na ilość powtórzeń. Tak samo jak przy podciąganiu :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Regenat - ta jasne, już widzę jakby mi szło sw gdybym po każdym treningu miał zakwasy. To dobre twierdzenie dla kulturystów.

Venc1Lq - o widzisz nie próbowałem tu ze zmniejszaniem przerw a w podciąganiu kiedyś pomogło;) dzięki, sog;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Raczej nic odkrywczego nie napisałem. Ale skoro pomogłem, miło mi :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
Witam kolegę!
Dawno tu nie zaglądałem!
Widzę że split się tu narzucił
No zobaczymy co z tego będzie

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Nic z tego nie bedzie, póki Ven nie przestanie sie opyerdalać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase

Następny temat

Ocena planu na siłę.

WHEY premium