SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ - Wracamy na właściwe tory

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Killing, ja Twój dziennik śledzę systematycznie. Ciesze się że zawitałeś i u mnie :P

Buli, przyganiał kocioł garnkowi xDD Ja się opyerdalam, ale Ty nie lepszy :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
ja przy poręczach posłuchałem Cokty i poprostu staram się robić wszystko jakby klatą i rzeczywiście palenie w mięśniach jest nieporównywalne do wl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A co ja kiedyś coś mówiłem o dipsach? Dipsy są ogólnie proste, przełożyć to na WL to jest sztuka dopiero.

Regenat - mają być po każdym treningu? I jakie mają bezpośrednie przełożenie, +5g do siły czy jak?



Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-06-11 14:48:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Cokta za lekko trenujesz by to pojąć, a mi się nie chce tłumaczyć, dlaczego początkujący miewają DOMS po każdym treningu. Bardziej się przykładaj, bo będziesz znów płakał na zastoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie ma szans. Dzisiejszy i jutrzejszy trening odwołany. Przeziębienie mnie trzyma od 5 dni, a teraz już naprawdę się słabo czuje. Trzeba zregenerować siły.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Choróbsko przyszło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2235
Witam, widzę że też po przerwie zacząłeś prowadzić dziennik. Będę zaglądał i życzę szybkiego powrotu do zdrowia i treningów. (na przeziębienie u mnie dobrze działa załadowanie dużej dawki Wit. C i porządne wypocenie na treningu)

-Po co ćwiczysz? Przecież i tak umrzesz.
-Ku*wa żeby mieć większą trumnę!

http://www.sfd.pl/WladcaVoX/_Dziennik/_Masiora-t784465.html  -Mój dziennik treningowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
zdrowiej!
Czosnek wpierdzielaj i będzie dobrze

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Venc1Lq

Buli, przyganiał kocioł garnkowi xDD Ja się opyerdalam, ale Ty nie lepszy :D



W tym momencie przesadziłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase

Następny temat

Ocena planu na siłę.

WHEY premium