SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ - Wracamy na właściwe tory

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
ja w mcnpn gdybym nie zginał lekko kolan to bym ze sztangą tylko do kolan zszedł

Dasz rade Venc tylko więcej optymizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak, racja. Idę się rozgrzać trochę i porozciągać.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
zgadzam sę z vixem ;] nie da się całkowicie na prostych tego zrobic ;p :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
W przysiadzie boisz się o kolana () czy aż tak skrajne nierozciągnięcie? Żeby konkretnie dopieprzyć czwórkom, to trzeba schodzić dupskiem do ziemi, sam tak mam że jak sobie zrobię "ćwierć przysiady kulturystyczno-izometryczno-rekreacyjne", to już lepiej jak po schodach się przejdę.
I jak w MC bliżej nóg poprowadzisz sztangę (wiem, że ciężko, sam nadal się tego uczę ) to mocniej poczujesz dwójki i prostowniki, dużo mocniej.

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
O kolana nie. O plecy i owszem.
Dlatego chciałem robić fronty, bo tak mogę robić bardzo głęboko, z prostymi plecami. :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Aaaa to jak plecy to zwracam honor i zachęcam! Fronty są kapitalne, a i ciężar mniejszy więc kolana tak nie obrywają.

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Są kapitalne dla tych, których sztanga nie "poddusza "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343


Krótkie podsumowanie
Postanowiłem zrobić krótkie podsumowanie cyklu, po 4 tygodniach z treningiem Antosia. Próba z wysokimi zakresami i splitem partia 1x tydzień.

Wymiary
Wzrost: 183cm
Brzucho: 86cm/85cm -1cm
Klata: 107cm/109cm +2cm
Bic: 35cm/36cm +1cm
Udo: 61cm/61.5cm +0.5cm
Bary: 121cm/121cm

Samopoczucie
Poprawiła się minimalnie kondycja i czuje się mniej ospały. Nie wiem czy to dzięki treningowi, czy lepszej pogodzie.

Krótkie wnioski
Split partia 1x tydzień działa, wbrew temu co myślałem. Ogólnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Przez 4 tygodnie, bardzo duży progres. Jedynie słaby progres w nóżkach, bo nie dałem im odpowiedniego impulsu, tylko pierwszy i drugi trening, były naprawdę wymagające. Tak więc jak Arnold i PanDarek pisał, trzeba doj**ać obciążenia.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2012-06-01 16:47:23

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Nic dziwnego że klatka i bic poszły do przodu jak jedziesz na takim towarze jak jest w tle na zdjęciu (de luxe)

a jak z wagą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
prosze bardzo waga spada a wymairy w gore ;D Dawno mysmy sie nie widzili , widze forma na lato bedzie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase

Następny temat

Ocena planu na siłę.

WHEY premium