SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1LQ - Wracamy na właściwe tory

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no nie shit nie rośnie się tak samo, w szczególności, jeśli ktoś ma mało masy mięśniowej to 5pow nie uczyni, że tej masy mięśniowej będzie dużo więcej, wiem z autopsji jak i inni również, ale to tylko moja prywatna opinia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jak zaczalem cwiczyc i nakvrwialem 10-15powt byla lipa i "rozyebalo: mnie jak zaczalem 6-8
teraz robie raz malo raz duzo i jest git, ogolnie niemam juz problemow zeby rosnac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
nie wystarczy machać na pałę 10-15pow, trzeba to robić z głową. Nie chodzi też mi o sytuację w których sami sobie stwarzamy środowisko dla hipertrofii sposobami pośrednimi między treningiem a dietą (co z czasem jest zupełnie naturalne) sporą rożnicę robi zdobywanie masy mięśniowej a masy ciała (niemalże wizytówka niższych zakresów), sporą rożnicę robi siła samych mięśni, a siła wytrzymałości stawów i mięśni, jest to dłuższy temat z ciekawymi wnioskami. Sądzę, że gdyby każdy od samego początku skupiał się na sile mięśni i prawidłowej technice (mega ważne i nawet najdrobniejsze szczegóły robią wielką różnicę) miałby o wiele lepszy start i lepsze środowisko anaboliczne. Jest to tylko moja prywatna opinia - raz jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A ja tam twardo uważam, że 5 powtórzeń nie de tyle masy ile 10+, lub da ale znacznie mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nom.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Venc1LQ Deadlift 4x8

Hmm, ciekawe, lepsze niż zwykłe mc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
moim zdaniem zdecydowanie lepiej rośnie się na wysokich repsach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Martwy Ciąg, bez odkładania ciężaru na podstawkach. Skoro nie odkładam ciężaru, nie ma martwego punktu. Wiec to w sumie nie martwy ciąg. Nie wiem czy istnieje takie ćwiczenie, więc walnąłem taka nazwę.
W ogóle w treningu nóg mam uginanie nóg w leżeniu, nie wiem czemu się tu nie skopiowało.. Ale to już w rozpiskach wyjdzie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak nie odkładasz ciężaru to jest ciężej w MC ja takie robię bo jakbym miał kłaść na ziemię to boję się że spadnę z sufitem na dół bo jak bym tak kładł 125kg to było by nie ciekawie i jeszcze odkładanie nie pasuje mi bo tracę napięcie mięśni a tak jest cały czas ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Heh, widzisz. A moim zdaniem jest lżej, jak nie odkładasz :P

Taka piękna pogoda. Trzeba to wykorzystać i iść pobiegać. Albo wieczorem zrobię jakieś interwały.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2012-04-28 16:40:38

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase

Następny temat

Ocena planu na siłę.

WHEY premium