SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Teutońskiego Monstrum czyli GVT wg Wodyna str 187

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 280562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A nie mówiłem ze dasz radę

Krzysiek, mam pytanie: czy mogę z powodzeniem zastąpić klasyczne siady właśnie box siadami? Jest lżej, ciężej? Mawas tak mi radził, a widzę że Ty je stosujesz cały czas chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Ten asekurat przy 153 to się sam bał . Pełen szacunek za podciąganie! 138kg - zniszczyłeś mnie. Mówiłem, że się uda! Pozdrowienia i większych maksów życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50468
Graty;]

co do asekuracji w boxach chyba asekurant pierwszy raz widział to ćw bo jak sobie odpoczywałes na ławce to chciał cię wyrwac

tak w ogóle najlepiej zeby asekurant łapał ciebie jakby za cyce bo tak to mało ci pomoze jak złapie za sztange tak na przyszłość

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
nooo asekurant rewelacja myślałam,że ściągnie Tobie tę sztangę z pleców

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
podciąganie miażdży, za niedługo będę mógł się tobie doczepić do pasa

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
no nieźle!


teraz czekamy na treningi rekordowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Nie wiem co napisać więc napisze: SIŁA

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
kolego powiem tylko tyle
jestes wielki
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
a ja napisze ze moze bedziesz mial jakis pomysl na cwiczenie dlamnie zamiast pompek na poreczach na tric? wyciskanie w waskim tez odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
kurde demol ja nawet nie wiem kiedy u ciebie tak siła podskoczyła, ale elegancko
tak trzymaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan

Następny temat

Ilość dni treningowych i ich rodzaj - proszę o radę.

WHEY premium