SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Teutońskiego Monstrum czyli GVT wg Wodyna str 187

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
zaklad ze w podc na drazku tez postawiles se te 50 jako punkt honoru jakis głupi

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Wodzu-mozna by Ci bylo jakos niedlugo zadac kilka pytan o oryginalny plan 3 dniowy??
chcial bym go sprobowac jeszcze w wakacje...



demol - sorry przyjacielu ale gdzies musialem zadac to pytanie

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
WODYN
zaklad ze w podc na drazku tez postawiles se te 50 jako punkt honoru jakis głupi

Cyfry 50 od początku oczekuję w wyciskaniu jednorącz
Co do podciągania nie jestem aż takim optymistą
No ale teraz tak sobie myślę ze gdyby z brzucha zgubić te 5 kg to wtedy 50 kg było by realne też w podciąganiu

Krawat
Spoko

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
podciąganie na prawdę super Ci idzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
No siadłeś elegansio

Tylko chyba zapomniałeś o ruchu czworobocznych w przód przed wstaniem, bo ładnie zacząłeś się składać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7962
No gratulacje, siad poszedł gładziutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
witam
demolub _ jestes wielki i mocny jak nigdy dotad
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
to wyciskanie hantli leciutko 100% lepiej poszło niż widziałam z zeszłego tygodnia

a ten asekurant przy skosie to faktycznie...dobrze,ze go nie posłuchałeś jak krzyczał "góra góra" opuszczając sztangę

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
cokta


co Ty pyerdolisz? wiesz w ogole gdzie sa miesnie czworoboczne? wiesz ze w przysiadach sie nie ruszaja w ogole?



demolub


szkoda ze znow powatpiewasz. doprowadzi to do dalszych bledow. zamiast przyznac mi razje ze zabraklo sily przez rozstrojenie ukladu nerwowego izolowaniem w dniu 60% piszesz jakies bzdury o zgubieniu 5kg z brzucha. 5 kilo z samego brzucha?
wiesz ze to oznacza jakies 15kilo z calego ciala?

a wiesz co jeszcze?
strata takiej wagi sprawi ze podciagniesz sie ale z +20kg, twoj organizm nie jest zaprogramowany by wazyc 80kilo i tyle podnosic. zdaj sie na mnie, nie dokladaj nic z wlasnych cwiczen..


nawiasem mowiac zauwaz ze wyciskanie lezac na poziomej lawie - nie ma go.... a jednak "klata" idzie do przodu. obecnie glownie siłowo, le przypomnij se czasy 15 10 5 na tym wlasnie zestawie cwiczen.


cierpliwosci wiecej i mniej gadania o redukcji. \
rekompozycja sie interesuj i to nie przez obciananie kalorii ale przez obcinanie weglowodanow

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wodyn

Czworoboczne czyli kapturowe, a w boxach przed wstaniem należy najpierw ruszyć w przód czworoboczne/kark i dopiero podrywać dupe, w przeciwnym razie wychodzi prawie pozycja jak w DD, co zresztą było widać na filmiku, gdy zaczął się coraz bardziej pogłębiać przy wstawaniu. Napisałem czworoboczne zamiast "karczycha", no i jak widać już są problemy z dedukcją....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan

Następny temat

Ilość dni treningowych i ich rodzaj - proszę o radę.

WHEY premium