SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Teutońskiego Monstrum czyli GVT wg Wodyna str 187

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 280461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7962
To że pracujesz nad wynikami oznacza że jeśli nie teraz to już wkrótce takowa przepaść się pojawi, masz dopiero naście lat i wszystko przed Tobą, kto wie może będziesz drugim Żubrem !

Naprawdę przesadzasz, drugim Żubrem to będzie Jarot, ja prezentuję słaby poziom, ale tak jak pisałem, należy ćwiczyć aby być coraz lepszym Więc nie pozostaje nic innego jak napyerdalaaać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
czesc kolego
mam maly problem mogłbys zajrzec do mnie na dziennik,
jezdze na silke rowerem mama dosc daleko okolo 30 min w jedna strone i nie wiem czy jak jutro mam trening na nogi i brzuch to jechac rowerem czy autem? moze glupie pytanie ale lepiej zapytac niz zlapac jakas kontuzje
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378




20 LIPIEC & 9 TRENING ''FULL BODY WORKOUT'' OBECNYM PLANEM(131 SYSTEMEM WODYNA)

CAŁOŚĆ PLANU STR. 30

W KAŻDYM ĆWICZENIU 80 % SWOICH MAKSÓW Z WYJĄTKIEM BRZUSZKÓW I PODCIĄGANIA NA DRĄŻKU [ tam dokładam po 5 kg ]

* Cyfry niepogrubione oznaczają serie rozgrzewkowe.
* Cyfry pogrubione oznaczają ciężar serii roboczych czyli 80% maksów.


1. WYCISKANIE HANTLI JEDNORĄCZ STOJĄC .

22 kg x 4
30 kg x 4
40 kg x 4
40 kg x 4
40 kg x 4
[ na treningu 75% było 36 kg]

2. BOX PRZYSIAD .

80 kg x 5
100 kg x 4
128 kg x 4
128 kg x 4
128 kg x 4
[na treningu 75% było 120 kg]

3. WSPIĘCIA NA PALCE ZE SZTANGĄ .

148 kg x 40

4. WYCISKANIE LEŻĄC NA DOLNYM SKOSIE .

80 kg x 6
100 kg x 5
115 kg x 4
115 kg x 4
115 kg x 4
[ na treningu 75% było 108 kg ]

5. MARTWY CIĄG KLASYK [OBCIĄŻENIA JAK BOX PRZYSIAD]

128 kg x 5 x 4

6. BRZUSZKI .

4 serie x 25 powtórzeń. [na treningu 75% omyłkowo zrobiłem tym samym ciężarem]

7. PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU DO CZOŁA PODCHWYTEM.

5 x ciężar swojego ciała
5 x ciężar swojego ciała
4 x ciężar swojego ciała + 30 kg
4 x ciężar swojego ciała + 30 kg
4 x ciężar swojego ciała + 30 kg
[na treningu 75% omyłkowo zrobiłem tym samym ciężarem ]


SALKA ZAJĘTA WIĘC DZIŚ BEZ AEROBÓW .


********************************************************************************

WYCISKANIE JEDNORĄCZ - Tu znowu źle spojrzałem do zeszytu i zamiast 38 kg powyciskałem sobie 40-ką Jakoś poszło choć lewa ręka słabsza.
Spytałem kolegę młodszego o zdecydowanie większej łapie i jadącego obecnie na prohormonach czy by nie spróbował wycisnąć tą 40-kę , po dłuższym zastanowieniu chwycił hantel i nawet nie udało mu się wycisnąć do połowy ruchu . Odrzekł ze nigdy tak nie wyciskał .

BOX PRZYSIADY -Nagrany filmik w którym zgodnie z wolą Wodza odpoczywałem przysłowiowe 2 sekundy z tyłkiem na ławie .
Coraz ciężej się poderwać z martwego punktu.

WSPIĘCIA NA PALCE ZE SZTANGĄ -Zrobiłem 40 i spoko .

WYCISKANIE NA DOLNYM SKOSIE - Film z tego wydarzenia poniżej .
Jakiś zapas jest ale jak sobie pomyślę że mój maks to 145 kg to sam nie wierzę

MARTWY CIĄG - Lajtowo poszło .

BRZUSZKI -Wykonane w sumie 100 powtórzeń z talerzami 2 x 15 kg.

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU - Próbowałem nagrać filmik ale karta była pełna i nagrało tylko 2 powtórzenia z czterech.

WODYN Coś znowu zaczyna mnie pobolewać w tym samym miejscu co wtedy kiedy miałem ten bolesny przykurcz . Żonka trochę ma za słabe ręce żeby porządnie to wymasować .
Poza tym idę zgodnie z planem , obawiam się tylko czy uda mi się zrobić pauzę na ławce w box siadach z ciężarem większym niż 150 kg . Taki siad od martwego punktu to już inne wyzwanie .
No ale nie zadręczam się tym dłużej bo znowu mnie zrugasz że sobie psychikę obciążam zbędnym balastem
W następnym planie potrzebuje jakiegoś większego bodźca na te bicepsy, bo się robią coraz mniejsze aż wstyd na siłowni .


FILMOTEKA TRTENINGOWA










NAGRAŁO TYLKO 2 POWTÓRZENIA, NO ALE BYŁO 4





OD JUTRO URLOP , TYM RAZEM W UK CZYLI NA MIEJSCU .

Zmieniony przez - demolub w dniu 2010-07-20 21:24:38

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wyciskanie jednorącz faktycznie idzie ciężko, mam w domu hantle 10 kilowe, złapałem jeden, wycisnąłem 5 razy.... i już dalej było ciężko, a wyciskanie hantlami 15kg na barki na siłce machałem po 12-16 powtórzeń, magia czy co?

Urlop i znowu się będziesz pasł karkówkami wieprzu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
demol - co tam pobolewa??

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7962
Dobrze idzie, nie myśl za dużo, trening wszystko pokaże, obudź w sobie ducha berserka to rozniesiesz i ponad 150kg w box siadzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
jeszcze nie wziales 150, a juz twierdzisz, ze bedzie ciezko - ehhh Ci dzisiejsi emeryci

hehehe

ladnie idzie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
oby kazdy [nie emeryt] mial takie zaciecie do treningow
jest systematycznosc to i te 150 wkrotce pujdzie jak splatka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Cokta
Wycisk jednorącz zdecydowanie idzie ciężej niż obiema rękoma , no ale idzie i 50 kg musi być

Karkówki nie będzie bo w UK siedzę a tego tutaj nie za wiele

krawat
Pobolewa ta sama historia co na str. 18 [masz ochotę to poczytaj ], odcinek lędźwiowy lewa strona górny pośladek .
Co i jak się ratować Wodzu telefonicznie poradził już wcześniej
No ale ciągnę i przysiadam na razie

Balduran
Chyba masz rację za bardzo sobie wkręcam to i owo
150 pójdzie ale 160 kto wie

adzik
Ja Ci dam emeryta Ti doradco

Iść musi bo to dopiero 80% .

rr-28
Oby się sprawdziły Twoje słowa

No a poza tym pobolewa bo nie dajecie soqów za dziennik

Zmieniony przez - demolub w dniu 2010-07-20 22:51:39

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
No a poza tym pobolewa bo nie dajecie soqów za dziennik

To może Ty byś zaczął dawać a my odbijemy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan

Następny temat

Ilość dni treningowych i ich rodzaj - proszę o radę.

WHEY premium